Tallinn ja Harjumaa 91,5    Läänemaa 92,2    Kesk-Eesti 91,7    Saaremaa 91,5    Pärnumaa 99,0    Lõuna-Eesti 91,2   Tartu linn 88,5                    

Jõuluks koju reeglid

Jõuluks koju

Kampaania reeglid

Raadio Elmar (AS Eesti Meedia, Maakri 23a, 10145 Tallinn) ja airBaltic (AS "Air Baltic Corporation" Mārupes reg, Lidosta "Rīga", Tehnikas street 3, LV-1053) korraldavad ajavahemikul 07. novembrist - 01. detsembrini 2018 ühise tarbimiskampaania.

Kampaania kirjeldus

Jõuluks koju on kampaania, mis kestab 07. novembrist - 01. detsembrini 2018 raadios Elmar.

Kampaania ideeks on tuua jõuluks koju 2 (kaks) õnnelikku raadiokuulajat. Raadiokuulajate ülesandeks on saata e-mailile elmar@elmar.ee kirju endast ja/või oma tuttavatest, kes on Eestist eemal ning vajaksid abi koju tulemiseks. Kirjelda olukorda ning kindlasti lisa info, mis põhjusel eemal ollakse. Miks just sina või tema peaks võitma? Kirja võib saata ka tavapostiga, aadressil Ülikooli 2a, Tartu 51003. Kiri peab olema Elmari toimetusse saabunud hiljemalt 29. novembri 2018 kella 12.00-ks. Kindlasti lisa juurde ka enda nimi, meiliaadress ning telefoninumber.

Teine võimalus on võtta mängust osa läbi sõnumikeskuse. Saada sõnum numbril 1511 (hind 1 euro). Lisa juurde ka maa, kust sina või sinu sõber soovib koju sõita. Näide 1: ELMAR SOOME. Näide 2: ELMAR IIRIMAA. Sõnumikeskus avaneb 12. novembri 2018 raadio Elmar hommikuprogrammis „Ärka, kaunis maa!“.

Auhind

Kampaania auhinnaks on kahele võitjale, kummalegi edasi-tagasi lennupiletid airBalticult, mis kehtivad kuni 31. detsembrini 2019.a. Lennupileteid saab kasutada lendamiseks edasi-tagasi mistahes airBaliticu poolt teenindatavasse sihtpunkti (BT võrgus). Lennupiletid saadetakse võitjatele e-mailile koos juhendiga. Lennupiletid saab realiseerida airBalticu kodulehel, www.airbaltic.com.

Elmari saatejuhtide poolt välja valitud raadiokuulaja võidab edasi-tagasi lennupiletid airBalticult, väärtusega kuni 2000 eurot.

Sõnumimängu võitja saab auhinnaks edasi-tagasi lennupiletid airBalticult väärtusega kuni 999 eurot.

Kampaaniast tulenevad maksud tasub korraldaja, mitte võitja.

Osalemine

Tarbimismängus võivad osaleda kõik täisealised ja Eesti Vabariigi territooriumil kehtivat isikut tõendavat dokumenti omavad inimesed. Mängus osalejad on mängu raames kohustatud järgima Eesti Vabariigis kehtivat seadusandlust. Mängus osalemisega nõustuvad Mängijad Eesti Meedia isikuandmete töötlemise üldpõhimõtetega (https://www.eestimeedia.ee/isikuandmete-tootlemise-uldpohimotted/).

Võitjad

Ühe auhinna saaja valivad välja Elmari saatejuhid ning teine loositakse kõikide sõnumisaatjate vahel Elmari toimetuses 1. detsembril 2018, Elmari sünnipäeval. Toimetuse poolt välja valitud võitja  kuulutame välja saates „Ärka, kaunis maa“ 1. detsembril 2018 ajavahemikul kella 7.00st-10.00ni. Teise võitja loosime 1. detsembril 2018 ajavahemikul kella 12.00st-13.00ni.

Muud tingimused

Võitjate nimed avaldatakse Elmari kodulehel ja sotsiaalmeediakanalites. Auhinda ei vahetada muude asjade ega raha vastu ning võidu kasutamisega seotud muid kulutusi ei kompenseerita.

Võidu vastuvõtmisega annab võitja korraldajale õiguse kasutada oma nime ja andmeid korraldaja poolt läbiviidavates reklaamikampaaniates ilma täiendava hüvitiseta.

Mängus osaleja nõustub järgima kõiki käesoleva mängu reegleid ning võtab teadmiseks, et kampaania korraldaja otsused on kohustuslikud kõigile kampaanias osalejatele. Võit väljastatakse võitjatele vaid juhul, kui viimane on täitnud kampaania kõiki reegleid.

Mängus ei saa osaleda AS "Air Baltic Corporation" ja AS Eesti Meedia töötajad.

Mängus osalemisega kinnitab mängija, et on tutvunud ja nõustub ülaltoodud mängureeglitega.

Korraldajal on õigus reegleid muuta vääramatu jõu ja muude oluliste asjaolude ilmnemisel.

Lisainfo saamiseks palume helistada telefonil 7 427 520.

 

Pilt


Mõnus jaanuarikuu...

Egon Pentjärv

Ö

Top 3
1 Sel ööl on tunne Liis Lemsalu
2 Loomade farm Terminaator
3 Need read Karl-Erik Taukar