Tallinn ja Harjumaa 91,5    Läänemaa 92,2    Kesk-Eesti 91,7    Saaremaa 91,5    Pärnumaa 99,0    Lõuna-Eesti 91,2   Tartu linn 88,5                    

Mängureeglid

Tunne Eestit ja leia Elmar

Mängureeglid

Raadio Elmar (AS Eesti Meedia, Maakri 23a, 10145 Tallinn) ja AS Topauto (Sõpruse pst 18c, 10615 Tallinn) korraldavad ajavahemikul 07.-18. august 2017 ühise tarbimiskampaania.

Kampaania kirjeldus


“Tunne Eestit ja leia Elmar”  on seikluslik otsingumäng, mis kestab 07. - 18. augustini 2017 raadios Elmar.

Mängu ideeks on üles otsida sõiduauto Suzuki Swift 4WD asukoht Eestimaalt. Sõiduauto Suzuki Swift 4WD on kampaania ajal igal argipäeval, päeva jooksul, peidetud erinevasse Eestimaa linna või maakonda. Elmari täpsem asukoht on igal päeval määratud mingi kindla ja kõigile tuntud ehitise-, rajatise-, mälestusmärgi-, loodusliku paigaga. Raadiokuulajate ülesandeks on tunda Eestit ja leida Suzuki Swift 4WD.

Vihjeid Elmari asukoha kohta saavad raadiokuulajad iga päev küsida raadio Elmar otse-eetris mängu perioodi ajal peale seda, kui on eetris kõlanud mängu signatuur või saatejuht on andnud selleks vastava märguande. Samuti annavad ka saatejuhid ise vihjeid, suunamaks otsijaid õigele rajale. Kuulaja küsimuste korral on saatejuhil õigus küsimustele vastata vormis “ei”, “ja” ning “nii ja naa”.  Sõltumata vastusest võtab saatejuht järgmise helistaja, kellel on õigus küsida järgmine vihjeküsimus.

Igal mängu päeval esimesena kampaania auto leidnud ja seda esimesena, vastava päeva peidukohas, puudutanud mängija pääseb mängu finaali, mis leiab aset 02. septembril Topauto esinduses Tallinnas, Sõpruse pst 18c. Finaalis osaleja peab olema, Topauto esinduses talle eelnevalt telefoni teel teatatud kellaajal. Juhul kui ta selleks ajaks sinna ei jõua, kaotab ta õiguse finaalis osaleda.

Mängija, kes on mingil mängupäeval lunastanud endale pääsu finaali, kaotab õiguse mängus edasi osaleda, kuni finaali päevani.

Finaali pääsenud kümme mängijat saavad loosi korras endale igaüks ühe auto võtme. Mängija kelle võti avab auhinnaks oleva auto ukse ja auto käivitab, on mängu ja peaauhinna võitja.

Auhind

Mängu peaauhinnaks on Suzuki Swift 1.2 VVT 4WD GL 5D 5MT.

Auto antakse mängu võitjale üle vastavalt AS Topauto ja mängu võitja vahelisele kokkuleppele.

Auhinnaks olev auto on üleandmisel kujundatud mänguga seotud kleebistega. Mängu võitjal on kohustus kasutada autot koos kampaania ja raadio Elmar kleebistega ühe aastase perioodi jooksul, alates auto kättesaamisest. Peale seda perioodi võib võitja soovi korral autolt kleebised eemaldada.


Osalemine


Tarbimismängus võivad osaleda kõik täisealised ja Eesti Vabariigi territooriumil kehtivat isikut tõendavat dokumenti omavad inimesed. Mängus osalejad on mängu raames kohustatud järgima Eesti Vabariigis kehtivat seadusandlust.

 

Muud tingimused

Võitja pilt ja nimi avaldatakse AS Eesti Meedia ja AS Topauto kodulehtedel ja sotsiaalmeediakanalites. Auhinda ei vahetada muude asjade ega raha vastu ning võidu kasutamisega seotud muid kulutusi ei kompenseerita.
Võidu vastuvõtmisega annab võitja korraldajale õiguse kasutada oma nime ja andmeid korraldaja poolt läbiviidavates reklaamikampaaniates ilma täiendava hüvitiseta.
Mängus osaleja nõustub järgima kõiki käesoleva mängu reegleid ning võtab teadmiseks, et kampaania korraldaja otsused on kohustuslikud kõigile kampaanias osalejatele. Võit väljastatakse võitjale vaid juhul, kui viimane on täitnud kampaania kõiki reegleid.

Mängus ei saa osaleda AS Topauto ja AS Eesti Meedia töötajad.

Mängus osalemisega kinnitab mängija, et on tutvunud ja nõustub ülaltoodud mängureeglitega.
Korraldajal on õigus reegleid muuta vääramatu jõu ja muude oluliste asjaolude ilmnemisel.
Lisainfo saamiseks palume helistada telefonil 7 427 520.

 

Pilt


Imeline värviline aeg on käes! :)

Veiko Soom

Kolmest seitsmeni

Top 3
1 Sinule Uudo Sepp
2 Kui laubä õhta jõudis Lõõtsavägilased
3 Mina ka Nublu feat. Reket