Tallinn ja Harjumaa 91,5    Läänemaa 92,2    Kesk-Eesti 91,7    Saaremaa 91,5    Pärnumaa 99,0    Lõuna-Eesti 91,2   Tartu linn 88,5                    

Liitu Elmari Sõprade Klubiga reeglid

Liitu Elmari uudiskirjaga

Kampaania reeglid

Raadio Elmar (AS Eesti Meedia, Maakri 23a, 10145 Tallinn) ja V Spa (Riia 2,Tartu) korraldavad ajavahemikul 11. detsember – 30. detsember 2018 ühise kampaania.

Kampaania kirjeldus

Kutsume üles liituma Elmari uudiskirjaga 11. detsembrist – 30. detsembrini 2018.

Kampaania ideeks on leida üles inimesed, kes tunnevad laiemat huvi eesti muusika, raadio Elmar tegemiste vastu ning sooviksid saada regulaarselt Elmari uudiskirja.

Auhind

Kampaania võitja saab V Spa perepääsme. Liitujate vahel loosime välja 3 võitjat.

Kampaaniast tulenevad maksud tasub korraldaja, mitte võitja.

Osalemine

Kampaanias võivad osaleda kõik täisealised ja Eesti Vabariigi territooriumil kehtivat isikut tõendavat dokumenti omavad inimesed. Mängus osalejad on mängu raames kohustatud järgima Eesti Vabariigis kehtivat seadusandlust. Mängus osalemisega nõustuvad Mängijad Eesti Meedia isikuandmete töötlemise üldpõhimõtetega (https://www.eestimeedia.ee/isikuandmete-tootlemise-uldpohimotted/).

Võitjad

Auhinna saaja loositakse kõikide, ka juba varem, Elmari uudiskirjaga liitunute vahel Elmari toimetuses 30. detsembril 2018. Toimetuse poolt loositud võitjad  kuulutame välja  järgmises kuukirjas.

Muud tingimused

Võitja nimed avaldatakse Elmari kodulehel ja sotsiaalmeediakanalites. Auhinda ei vahetata muude asjade ega raha vastu ning võidu kasutamisega seotud muid kulutusi ei kompenseerita.

Võidu vastuvõtmisega annab võitja korraldajale õiguse kasutada oma nime ja andmeid korraldaja poolt läbiviidavates reklaamikampaaniates ilma täiendava hüvitiseta.

Mängus osaleja nõustub järgima kõiki käesoleva mängu reegleid ning võtab teadmiseks, et kampaania korraldaja otsused on kohustuslikud kõigile kampaanias osalejatele. Võit väljastatakse võitjale vaid juhul, kui viimane on täitnud kampaania kõiki reegleid.

Mängus ei saa osaleda AS Eesti Meedia töötajad.

Mängus osalemisega kinnitab mängija, et on tutvunud ja nõustub ülaltoodud mängureeglitega.

Korraldajal on õigus reegleid muuta vääramatu jõu ja muude oluliste asjaolude ilmnemisel.

Lisainfo saamiseks palume helistada telefonil 7 427 520.

 

Pilt


Ilusat advendiaega!

Kristiina Kraus ja
Tambet Ind

ÕHUS ON ARMASTUST

Top 3
1 Loomade farm Terminaator
2 Tükike taevast Tanel Padar
3 Me täna öösel ei maga Birgit Sarrap
Küsetlus

Missugune koht kodus vajab remonti?