Tallinn ja Harjumaa 91,5    Läänemaa 92,2    Kesk-Eesti 91,7    Saaremaa 91,5    Pärnumaa 99,0    Lõuna-Eesti 91,2   Tartu linn 88,5                    
title_gallery
ELMARI AASTALAUL 2014 on “TORM”
03.01.2015
ELMARI AASTALAUL 2014 on “TORM”

Raadio Elmar kuulajad valisid traditsiooniliselt aasta kõige parema laulu nende lugude seast, mis aasta jooksul teistest pikemalt Elmari edetabeli esikohal vastu pidasid.
Neid laule oli tänavu kokku 5 ja võitjaks osutus Jaagup Kreemi kirjutatud laul “Torm”, millest Ines esitas oma versiooni saates “Laula mu laulu”.

Teisele kohale jäi hääletuses vaid 5 häält vähem kogunud lugu, mis arvestades nädalate koguarvu, püsis lõppeval aastal Elmari esikümnes kõige kauem sees – Ott Leplandi laul “Jäädagi nii”.
Kolmanda koha saavutas suvehitt “Rannamaja”, Koit Toome ja Getter Jaani esituses. Järgnesid Trafficu “Für Elise” ja Tanja “Amazing”.

Ines oli võidu üle väga rõõmus ja tõeliselt üllatunud – uudisele reageeris ta üsna mitmekordse hüüdega “Issand”J. Laulja rääkis raadiole Elmar juba vahetult pärast loo ilmumist sellest, et teadmine, et Elmar neid telesaates esitatud lugusid ka hiljem mängib, suurendab soovi lugu võimalikult hästi esitada. Ometi poleks ta siis osanud oodata, et kuulajad seda lugu nii armastama hakkavad.


“Elmari Aastalaul 2014” esiviisik sai alljärgnev:
1. Ines “Torm”
2. Ott Lepland “Jäädagi nii”
3. Koit Toome ja Getter Jaani “Rannamaja”
4. Traffic “Für Elise”
5. Tanja “Amazing”


Kuula intervjuud Inesega ja võidulugu siit:

Pilt


Mõnus jaanuarikuu...

ELMARI TANTSUÕHTU

Top 3
1 Sel ööl on tunne Liis Lemsalu
2 Loomade farm Terminaator
3 Need read Karl-Erik Taukar