Tallinn ja Harjumaa 91,5    Läänemaa 92,2    Kesk-Eesti 91,7    Saaremaa 91,5    Pärnumaa 99,0    Lõuna-Eesti 91,2   Tartu linn 88,5                    
title_gallery
Õhus on veel rohkem Eestit!
15.03.2015

Raadiol Elmar on valminud uued rakendused Android ja iOS platvormidel põhinevatele nutiseadmetele.

 

Uus rakendus toob Sinu nutiseadmesse raadio Elmar otse-eetri ja põhjaliku saatekava. Lisaks sellele toome läbi uue rakenduse esmakordselt Sinuni ka mugava ja kasutajasõbraliku järelkuulamise võimaluse. Järelkuulamine võimaldab Sul kuulata oma lemmiksaateid, saatelõike ning intervjuusid just Sulle sobival ajal. Järelkuulamine sisaldab endas nii „Tähetee“ saateid, Eesti lugude edetabelitest, väljavõtteid hommikuprogrammidest, hulganisti huvitavaid intervjuusid ja palju-palju muud toredat ning nimekiri täieneb igapäevaselt.

 

Elmari sõpradel, kes kasutavad hetkel meie vanemat rakendust, soovitame oma telefoni laadida uus versioon, sest uue rakenduse avaldamisega lõpetame raadio Elmar saadete edastamise läbi vanema nutirakenduse versiooni.

 

Meie uue tasuta rakenduse leiate App Store ja Google Play poest, „Raadio Elmar“ nime alt või klikates kohe allolevatele linkidele:

 

Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=ee.elmar.android

 

iOS: https://itunes.apple.com/ee/app/raadio-elmar/id938622899?mt=8

 

 

Raadio Elmar uus rakendus annab Sulle:

 

-         võimaluse kuulata meie sõbralikke saatejuhte ja suurepärast Eesti muusikat sõltumata ajast ja kohast

-         mugava ja praktilise järelkuulamise mooduli, mis võimaldab Sul kuulata kõiki oma lemmiksaateid endale sobival ajal, telefoni allalaadituna või allalaadimata

-         endale sobival ajal järelkuulata päeva jooksul otse-eetris olnud huvitavamaid intervjuusid ja saatelõike

-         põhjaliku iganädalase saatekava, mis sisaldab kirjeldusi saadete ning saadetes käsitletavate teemade kohta

 

Raadio Elmari rakendus on Sulle mugav ja kasutajasõbralik kaaslane, mis annab võimaluse võtta oma lemmikraadio ja parim Eesti muusika endaga kõikjale kaasa.

 

 

Pilt


Mõnus jaanuarikuu...

Ö

Top 3
1 Sel ööl on tunne Liis Lemsalu
2 Loomade farm Terminaator
3 Need read Karl-Erik Taukar