Tallinn ja Harjumaa 91,5    Läänemaa 92,2    Kesk-Eesti 91,7    Saaremaa 91,5    Pärnumaa 99,0    Lõuna-Eesti 91,2   Tartu linn 88,5                    
title_gallery
Muusikauudised 14.nädal
29.03.2015
Kitarrist ja helilooja Robert Jürjendal üllitas uue plaadi "Valguse palsam".

Jürjendali unikaalset helikeelt iseloomustavad minimalistlikud helimaastikud ning isikupärased peegeldused maailma- ja kaasaegsest muusikast.
Tema muusikat on kasutatud mitmetes dok.filmides, teatrietendustes, televisiooni - ja raadiosaadetes nii Eestis kui välismaal. Kitarristina, heliloojana ja arranžeerijana on ta osalenud enam kui 40 cd loomisel. Tema esimene sooloalbum "Rõõmu allikas" ilmus aastal 2013.

Lahkus Toivo Nikopensius

Paraku jõudis lõppeval nädalal meieni ka 1 kurb uudis – möödunud meie seast lahkus laulja Toivo Nikopensius, mees, keda teati muusikasaate "Horoskoop" päevilt ning kelle lugu "Jälle algab kõik" on tuttav kõikidele Elmari kuulajatele.
Heidy Tamme ütles Toivot meenutades „Õhtulehele“ nii:
"Nüüd on vaid rokkarid ja popparid, aga Toivo kuulus just nende kilda, kes jäi truuks šlaagrile, mis oli meie noorusajal dominantne ja mida publik meelsasti omaks võttis ning siiamaani laulab," "Nii et nüüd on meil jälle üks uus täht seal taevas ja tõstkem täna korraks kõik pilgud taeva poole."
Puhka rahus Toivo Nikopensius.

Epp Kõivu „Kuldne päev“

Epp Kõivu – ikka sellesama, kes sai tuntuks looga „Linn on minu“ - peagi ilmuvalt albumilt pärit lugu „Kuldne“ sai produtsent M3ITIS´e käe all tantsulise versiooni. M3ITIS ja Epp on ka juba varem koostööd teinud lugudes „Naerukajakad (Selle õhtu panen loopima)“ ja laulust „Kristall“ valminud remiksi näol.
Epp Kõivu album „Heas mõttes“ peaks ilmuma juba aprillis.

Uusi laule on ära mainida veel palju: esmaspäeval käis meil stuudios külas koosseisust „Club 96“ tuntuks saanud Timo Tammesalu, kes kasutab nüüd esinejanimena vaid oma eesnime ja kes just oma sünnipäeval ilmutas värske singli „Fire away“. Ka Freddy Tommingasel ilmus uus lugu, ja Kosmikutel ja Mari-Liis Jõgeval, kes varem tuntud nime all Mari ja veel mitmel teiselgi… ja veel: vaid mõni aeg tagasi jõudis portaalidesse uudis, et ansambel Tenfolf Rabbit lõpetas tegevuse…aga nüüd selgus, et õnneks see ei tähenda, et bändi ninamees Andres Kõpper muusikast kõrvale jääks – ei, ta avaldas nüüd esimese soolosingli ja temagi tuli sellega välja oma sünnipäeval! Andrese aliaseks nüüd NOËP ning lugu kannab pealkirja "Move on".

Pilt


Imeline värviline aeg on käes! :)

Liana Kolodinskaja

Õhtusumin

Top 3
1 Sinule Uudo Sepp
2 Kui laubä õhta jõudis Lõõtsavägilased
3 Mina ka Nublu feat. Reket