Tallinn ja Harjumaa 91,5    Läänemaa 92,2    Kesk-Eesti 91,7    Saaremaa 91,5    Pärnumaa 99,0    Lõuna-Eesti 91,2   Tartu linn 88,5                    
title_gallery
ELRONI NÄDAL RAADIOS ELMAR!
01.05.2015

 

ELRONI NÄDAL RAADIOS ELMAR!

 

27.aprillist – 01.maini keerab raadio Elmar ennast rongide lainele ning koostöös Elroniga toome teieni palju muusikat, mis rongidega seotud. „Vana vaksal“, „Viimane auruvedur“, “Elektrirongiga Tallinnast Pääskülla”, "Kui jaamast lahkub rong” jne. on ainult üksikud näited nendest suurepärastest lauludest mille inspiratsiooniks on suuremal või vähemal määral olnud kas rongid, vaksalid, raudteed või muu rongidega seotu.

 

Lisaks heale muusikale teeme kahel korral päevas teadjatega kasulikku rongijuttu erinevatel huvitavatel teemadel. Kindlasti saavad igapäevaselt sõna ja jagavad oma teadmisi ka Elroni erinevate valdkondade spetsialistid. 

Loomulikult jagame nädala jooksul ka tasuta rongisõite ning palju kingitusi Elronilt ja Elmarilt.

Iga päev kella kahest seitsmeni on kõikidel soovijatel võimalus osaleda „Elroni nädal raadios Elmar!“ auhinnamängus, saates lühisõnumi kujul „Elmar Rong“ numbril 1511 (sõnumi hind on 1 euro). Kord tunnis loosime tunni jooksul sõnumi saatnud raadiokuulajate vahel välja meeneid Elronilt ja raadiolt Elmar ning iga päeva lõpus läheb loosi üks Elroni 30 päeva  sõidukaart võitja valitud peatuste vahel (pilet hakkab kehtima alates 25. maist).

Kõige toredam on aga see, et reedel 01. mail loosime kõikide nädala jooksul sõnumi saatnud raadiokuulajate vahel välja ühe Elroni sõidukaardi, mis kehtib terve aasta ja seda kõikidel Elroni liinidel ja kõikides tsoonides! (kaart hakkab kehtima alates 11. maist)

 

Kuula raadiot Elmar, osale ja sõida rongiga tasuta!


Pilt


Imeline värviline aeg on käes! :)

Kristiina Kraus ja
Tambet Ind

SÕNUMISOOVID/
INTERNETISOOVID

Top 3
1 Sinule Uudo Sepp
2 Kui laubä õhta jõudis Lõõtsavägilased
3 Mina ka Nublu feat. Reket