Tallinn ja Harjumaa 91,5    Läänemaa 92,2    Kesk-Eesti 91,7    Saaremaa 91,5    Pärnumaa 99,0    Lõuna-Eesti 91,2   Tartu linn 88,5                    
title_gallery
Muusikauudised 30.nädal
17.07.2015
Curly Curly Strings salvestas video loole "Kauges külas

Video jaoks vajalik materjal salvestati suurel Tartu kontserdil.
Kuidas läks, seda saad ise kuulata intervjuust Eeva Talsiga.
Kuula siit:
Vokaalansambel The Fews sõidab Hiina sõpruslinnade muusikafestivalile

22.-28. juulil toimub Hiinas Chengdu linnas muusikafestival, kus Tallinnat esindab vokaalansambel The Fews.

Rahvusvaheline sõpruslinnade muusikafestival Chengdu International Sister Cities Youth Music Festival toimub sel aastal seitsmendat korda. Festivali eesmärgiks on edendada kultuurivahetust Chengdu sõpruslinnade vahel.

Festivalist võtavad osa noored muusikud üle maailma. 2015. aastal on esindatud 17 riiki, nende hulgas näiteks Kanada, Ameerika Ühendriigid, Saksamaa, Belgia ja Hiina. Eestit esindavas vokaalansamblis The Fews musitseerivad kuus noort lauljat: Anette Sepp, Kaija Pook, Teele Palumaa, Mihkel Annus, Karl Juhkami ja Kaspar Karus. 

 „Meil on väga hea meel esindada Eestit maakera kuklas, kuhu paljud meist seni sattunud pole. See on võimalus kogeda ja tundma õppida teistsugust kultuuriruumi ning samuti tutvustada festivalil osalejatele Eesti kultuuri,“ ütles The Fewsi laulja Mihkel Annus.

Ansambli jaoks on tegemist teise suurema välisreisiga: 2014. aastal osaleti Bakuus rahvusvahelisel tudengite lauluvõistlusel „Univison“, kus saavutati tihedas konkurentsis 4.-5. koht. Ka Eestis peetud muusikavõistlustel on ansambel edukas olnud. 2011. aastal saavutati esikoht Viimsi JazzPopFestivalil ja 2014. aastal 2. koht NYC Piano Bari avatud lava võistlusel. Samal aastal hääletasid žürii ja publik üksmeelselt The Fewsi ka Eesti Tudengite Eurovisiooni võitjaks.

20.juulil algab raadios Elmar Vallatute Vestide nädal

27.juulil algab Vallatute Vestide suur suvetuur "Vallatu vestern". Seoses sellega on eelnev nädal raadio Elmar just Vallatute Vestide nädal. Mängime välja 50 pääset kontsertidele ja mängime palju-palju laule Taneli, Jalmari, Oti ja vestide esituses.
Lähemalt saate teada juba eetrist!
Pilt


Imeline värviline aeg on käes! :)

Priit Rand

SOOVIDE AEG

Top 3
1 Mina Ka Nublu feat. Reket
2 Kui laubä õhta jõudis Lõõtsavägilased
3 Me täna öösel ei maga Birgit Sarrap