Tallinn ja Harjumaa 91,5    Läänemaa 92,2    Kesk-Eesti 91,7    Saaremaa 91,5    Pärnumaa 99,0    Lõuna-Eesti 91,2   Tartu linn 88,5                    
title_gallery
TUNNE EESTIT, LEIA ELMAR ja VALLUTA MAAILM!
10.08.2015
TUNNE EESTIT, LEIA ELMAR JA VALLUTA MAAILM!


“Tunne Eestit ja leia Elmar!” on seikluslik otsingumäng, mis kestab 03. - 17. augustini raadios Elmar.

Igal argipäeval peidab üks Elmar ennast Eestimaa peale ära ning raadiokuulajate ülesandeks on tunda Eestit ja leida Elmar. Elmari täpsem asukoht on igal päeval määratud mõne kindla ja kõigile tuntud ehitise, rajatise, mälestusmärgi, loodusliku paigaga.

Vihjeid Elmari asukoha kohta edastatakse saatejuhtide poolt raadio otse-eetris või siis on võimalik raadiokuulajatel ise sisse helistada ja küsida küsimusi Elmari asukoha kohta. Küsida saab siis, kui eetris on kõlanud mängu signatuur või saatejuht on andnud selleks vastava märguande. Saatejuhil on õigus küsimustele vastata vormis “ei”, “jah” ning “nii ja naa”. Peale iga vihjeküsimust võtab saatejuht järgmise helistaja, kellel on õigus esitada uus küsimus Elmari asukoha kohta.

Igal mängu päeval esimesena Elmari leidnud ning küsimusele “Kas Sina oled Elmar?” jaatava vastuse saanud mängijal on võimalik valida, kas ta soovib edasi minna mängu finaali ning osaleda võimaluses võita unistuste reis kahele Hongkongi ja Borneo saarele (http://www.aurinko.ee/et/hiina/hongkong-borneo) või mitte riskida ja võtta kohe lohutusauhind, puhkepakett Jurmala hotell ja Spaa-sse. Kui mängija valib viimase variandi, läheb finaali teisena kohale jõudnud mängija.

Kui esimene mängija jõuab Elmarini enne, kui eetris on asukoht ära arvatud, jätkub vihjete andmine eetris, kuni ka seal on asukoht teada.

Mängu finaal toimub esmaspäeval, 17. augustil raadio Elmar otseeetris. Finalistidele esitatakse loosi korras järjest Eestit puudutavaid küsimusi. Õige vastus viib edasi järgmisse vooru, vale vastus või telefonile mitte vastamine kukutab aga mängija finaalist välja. Iga ringiga lähevad küsimused raskemaks ning finaal kestab, kuni on jäänud vaid üks taibukas ja õnnelik unistustereisi võitja.

Tunne Eestit ja leia Elmar!

Tutvu reeglitega siin: Mängureeglid
 
Pilt


Imeline värviline aeg on käes! :)

Top 3
1 Sinule Uudo Sepp
2 Kui laubä õhta jõudis Lõõtsavägilased
3 Mina ka Nublu feat. Reket