Tallinn ja Harjumaa 91,5    Läänemaa 92,2    Kesk-Eesti 91,7    Saaremaa 91,5    Pärnumaa 99,0    Lõuna-Eesti 91,2   Tartu linn 88,5                    
title_gallery
Muusikauudised nädal 45
02.11.2015

Luisa Värk avaldab peagi albumi

Luisa Värgil on valmimas album “Maalida võiks maailma”, mis jõuab plaadipoodidesse müügile novembris.

Helikandjal leidub lauljatari kolm viimast singlit: “Minu päike”, “Suudlus” ja “Igihaljad mägiaasad”. Ülejäänud palad on uued. Värk on maininud, et kirjutas lood koos Mikk Tammepõlluga. Lauljatari eelmine plaat “Tunnete allee” ilmus 2008. aastal.

PS Troikal uus lugu

Ansambel PS Troika on valmis saanud uue laulu „Kuum on meil linnas”. Ansambel kommenteerib lugu nii: „Värviline sügis on käes ning jõuludeni on veel veidi aega. Mälestus suvesoojusest elab meie südames edasi. Uus laul „ Kuum on meil linnas” on täis muretut meelt ja kuuma kirge.”
Tegemist on kaveriga. Originaal on Billy Idolilt ja kannab pealkirja "Hot in the City". Kaverile on eestikeelse teksti loonud Allan Sarri.

Justament esitleb novembris plaati „Hea”
Ansambel Justament tegi endale 35ndaks sünnipäevaks kingituse ja saatis tehasesse uue albumi materjali. Omaloominguline plaat kannab nime “Hea”.

Helikandjat esitletakse 18. ja 19. novembril Tartus Karlova teatris ja 21. novembril Viljandis Pärimusmuusika aidas Kadri kantril. Ühtlasi on Justament avaldanud ka uue singli, mis kannab pealkirja „Ja kõik naeratavad veel“.

Revolver avaldas singli ja video „Deliirium“

Tallinna rokk-kvartett Revolver üllitas uue singli ja video “Deliirium” bändi novembris ilmuvalt täispikalt plaadilt “II”.

 

Revolveri albumil “II” on 11 lugu eestikeelset ja -meelset rockmuusikat, milles on kübeke Ultima Thule, Gunnar Grapsi ja J.M.K.E. mõjutusi.

Plaat on salvestatud Eestis, Inglismaal ja USAs. Sel on lisaks Eesti ja Briti muusikutele kaasa tegemas ka Grammy võitja ja plaatina tasemele tõusnud albumeid müünud Brent Mason. Plaadi on Californias kokku mixanud Brent Clawson.

Selle aasta kõige vihasem plaadiesitlustuur toimub koos Noortebändi võitja Ziggy Wildiga, kes on samuti oma plaati esitlemas. Kontserdid toimuvad novembrikuus Tallinnas Sinilinnus, Tartus Rock’n’Roll Heavenis, Pärnus Endla teatri kohvikus, Viljandis Lennukitehases, Tõrvas Juudases ja Rakveres Kära Kantsis. Bändi tegemistel saab silma peal hoida Facebookis.

Dave Bentoni uus eestikeelne lugu räägib igatsusest kallima järele

Romantiline armastuslugu “Soe pisar kui langeb” räägib mehest, kes end töötuna halvasti tundes on lahkunud kodumaalt kallima juurest laia maailma tööd ja elatist teenima.

Kodus paljulubava ja kutsuvana tundunud võõras maa pole aga ootusi päriselt täitnud – leib tuleb kätte suure vaevaga ja raskeim kõige juures on piiritu igatsus armastatu järele, mille teeb kibedamaks võõrsil armunute nägemine.

Uus laul annab tegijate sõnul edasi Eestis kodumaa leidnud ja riiki edukalt Eurovisioonil esindanud Dave Bentoni kauaaegse soovi laulda eestlastele nende omakeelseid laule.

Rockansamblil Six Feet Club ilmus debüütalbum

Tartus tegutsev ansambel on valmis saanud oma esimese stuudioalbumi. Grungerocki segusel albumil “Voodoo” on kõlamas teiste seas raadiokuulajale juba tuttavad „Jumalaid ei ole“, „Kell kuus“ ning „Seks“.
Bändi muusikast leiab paljudele tuttavaid elulisi hetki ja emotsioone ilustamata kujul välja öelduna. 
Six Feet Clubi uusim singel kannab pealkirja “Ebamaine”.

Von Dorpat esitleb oma värsket lugu „Siin ja praegu“

Von Dorpat on Tartu ansambel, mis tegutsenud juba 2010. aasta sügisest. Sel aastal jõudis bänd Noortebändi konkursil finaali. Eelmisel aastal prooviti õnne ka Eesti Laulul, kuid poolfinaali ei pääsetud.
Kui ansambli Police kohta öeldi, et nemad on valgete meeste reggae, siis Von Dorpat liigitab ennast valgete meeste soul'iks. Ansambli muusika on eestikeelne. Bändil on tulemas ka juubel. 10. detsembril tähistatakse Tartus Genialistide Klubis oma viienda tegutsemisaasta täitumist.

Flank on valmis saanud debüütalbumi materjali

Hiljaaegu oma kolmandat sünnipäeva tähistanud muusikaline kollektiiv Flank on saanud pärast pikka tööprotsessi valmis oma debüütalbumi materjali ning avaldanud oma esimese singli „Brother“. Loo sõnum on: inimesed ei tohiks ennast tagasi hoida, vaid peaksid oma eesmärgid viima unistustest tegudeni.

Flankis musitseerivad Tõnn Tobreluts, Keio Münti ja Tauno Tamm.

 

 

 

Pilt


Imeline värviline aeg on käes! :)

Top 3
1 Mina Ka Nublu feat. Reket
2 Kui laubä õhta jõudis Lõõtsavägilased
3 Me täna öösel ei maga Birgit Sarrap