Tallinn ja Harjumaa 91,5    Läänemaa 92,2    Kesk-Eesti 91,7    Saaremaa 91,5    Pärnumaa 99,0    Lõuna-Eesti 91,2   Tartu linn 88,5                    
title_gallery
TERVISENÄDAL RAADIOS ELMAR!
07.04.2016

KUULA TERVISE HÄÄLT!

04. – 08. aprillini  keerab raadio Elmar ennast tervise ja hea enesetunde lainele.

Rohkelt kasulikke nõuandeid ja soovitusi jagavad Apotheka apteekrid. Vastuse saavad teiste seas küsimused: „Kas lihtne külmetus või hoopis viirus?“, „Mis ja miks on allergiad?“, „Mida võiks sisaldada koduapteek?“, „Kuidas üle saada kevadväsimusest?“. Lisaks ka palju praktilisi näpunäiteid, kuidas oma tervise eest ise hoolitseda.

Loomulikult on päevad täis suurepärast ja heatujulist Eesti muusikat, mis on seotud tervise, köha ja nohu või hoopis hea enesetundega, tervisespordiga ning miks mitte ühe tervisliku tassikese teega. Kindlasti mängime palju laule ka ansamblitelt Apelsin ja Vitamiin.

Tervisenädala jooksul jagame ka palju toredaid, tervislikke ja kasulikke kingitusi. Iga päev kella kahest seitsmeni loosime kord tunnis raadiokuulajate vahel välja kingitusi raadiolt Elmar, meeneid ja kinkekaarte Apothekalt ning iga päeva lõpus läheb loosi üks korralik ja praktiline ravimikarp Apotheka toodetega.

Reede, 08. aprilli õhtul, kui kõik nõuanded, soovitused ja kasulikud intervjuud on kuulatud, võidab üks õnnelik raadiokuulaja endale kogu aastaks vajalike vitamiinide varu.

Kõik Tervisenädala intervjuud saavad olema järelkuulatavad ka raadio Elmar kodulehel.

Tervisenädala toob teieni:

Pilt


Mõnus jaanuarikuu...

Ö

Top 3
1 Sel ööl on tunne Liis Lemsalu
2 Loomade farm Terminaator
3 Need read Karl-Erik Taukar