Tallinn ja Harjumaa 91,5    Läänemaa 92,2    Kesk-Eesti 91,7    Saaremaa 91,5    Pärnumaa 99,0    Lõuna-Eesti 91,2   Tartu linn 88,5                    
title_gallery
Muusikauudised nädal 26
27.06.2016
 Getter Jaani, Uku Suviste ja Grete Paia ühendasid jõud uues suveloos

Raadiojaamadesse jõudis kolme väga tuntud artisti ühine suvelugu “Teemant”. Loo autor on Sven Lõhmus ja seda esitab Uku Suviste koos Getter Jaani ning Grete Paiaga.

Ootamatu trio ühine lugu räägib peamiselt suvest, tüdrukutest ja ilusast ilmast.

Tanel Padar, Karl-Erik Taukar ja Ott Lepland tegid ühise loo võimlemispeo jaoks

Ilmus Tanel Padari, Karl-Erik Taukari ja Ott Leplandi ühine uus singel “Rännata võib”. Lugu valmis spetsiaalselt juuli alguses Kalevi staadionil toimuva võimlemispeo jaoks, kus mehed kolmekesi lavale astuvad.

“Rännata võib” on hoogsa minekuga seikluslik muusikapala, mis loodi 2. juulil Kalevi staadionil toimuva võimlemispeo “Hingelind” jaoks. “Suvi on suurepärane aeg matkamiseks, seiklemiseks, sõpradega aja veetmiseks. Igaüks võiks leida aega enda ja oma lähedaste jaoks, üheskoos on hea aktiivset eluviisi harrastada. Sellest räägibki meie lugu ning see läheb kenasti kokku ka võimlemispeo kontseptsiooniga,” kommenteerib loo muusika autor Tanel Padar.

Loo sõnad on pärit Aapo Ilvese sulest. “Oleme Aapoga varemgi edukalt koostööd teinud ning sel korral sai tulemus eriliselt muhe ja suvine,” ütles Padar. “Võimlemispeol muusikalise külalisena kaasa lüüa on suur au. Tegime seda The Suniga ka 2010. aastal ning mälestused on äärmiselt positiivsed,” lisas ta.

Juba viiendat korda toimuv võimlemispidu toob Kalevi staadionile kokku umbes 5000 võimlejat.

Kristjan Kasearu uus lugu on hoopis teisest puust kui varajasem looming

Laulja ja saatejuht Kristjan Kasearu avalikustas uue muusikavideo "Love is the answer". Uus lugu on ilmunud koostöös Vahur Valgmaaga ja meeste sõnul on see hoopis teisest puust, kui Kristjani senine looming. Koostöö Vahuriga sai alguse ilma suurtemate planeerimisteta! "Lihtsalt otsustasime teha ühe teistsuguse loo," ütlevad mehed. Tegu on elektroonilise looga, mida esitab rokki viljelev laulja. "Meie üllatuseks sai valmis täitsa lahe lugu ja loodame, et see meeldib kuulajatele vähemalt sama palju kui meile. Loo ja video sõnum on, et me kõik võime elus erinevatel perioodidel armuda valedesse asjadesse. Olgu selleks raha, võim, kuulsus või muu selline, kuid lõpuks näeme, et õnne vastus on armastus.

Angus avaldas uue suvise singli

Ansambel Angus tõi kuuldavale oma uue suvise singli “Tihti tähti”. Lugu pajatab suvisest vabadusest ja toredusest, mis käib käsikäes kodulinna Viljandi atmosfääriga.

Alanud on suvi! Ärganud rohelus tekitab linnatänavatele varje, mis ei lase päikesel me turja kuumutada. Tuleks ette võtta teekond rannaliivani ja vahepeal karastada end järvevees. Õhtul pöörata oma pilk tähistaeva poole ja nautida möödunud päeva. Eestis pole palju ikoonilisemaid vaateid kui öine Viljandi, mille järv sätendab ühtesulanud tähtede ja linnatulede valguses. Visuaalne nauding igal ööl.

Angus on energiliselt rõõmsameelne koosseis, mis viljeleb soojatundelist reggae ja ska muusikat. See paneb nõksuma ka kõige kangema puusakomplekti.

Ansambli järgmine esinemine toimub 1. juulil Viljandi klubi Cheers suvises sisehoovis.

Brigita Murutaril ilus neljas soolosingel

Brigita Murutari värsket singlit “Hea” on juba olnud kuulda nii teles kui raadios, kuid täna õhtul jõudis pala ka YouTube’i.

Muusika Rainer Michelsonilt, tekst Urmas Jaarmanilt.

Brigitalt on varem ilmunud soololood “Laule täis taevakaar” (2014), “Kui kõnnid meie tänaval” (2014) ja “Alguses” (2015). Lisaks avaldas lauljatari ansambel Caramel tänavu aprillis oma esiksingli “Õigus ja võimalus”.

Põhja-Tallinn ja Mikk Mäe ühendasid jõud

Räpikollektiiv Põhja-Tallinn ja laulja Mikk Mäe said valmis ühise loo “Võta mul käest”, millele valmis ka video.

“Meile Mikk lauljana väga meeldib, mistõttu on hea meel, et ühine koostöö lõpuks vilja kandis. Me ei taha loole suvesingli silti külge kleepida, aga lugu valmis juba südatalvel ja olemuselt ta selle aastaajaga kuidagi kokku ei sobinud,” selgitas bändi räppar Mini ehk Kaspar Raudkivi.

“Tahame edasi anda sõnumit, et inimesed suvel aja maha võtaksid ning ka lähikondlaste jaoks aega leiaksid,” lisas bändi ninamees Jaanus Saks ehk Wild Disease.

Traffic avaldas uue laulu koos lõbusa videoga

Ansambel Traffic tuli välja uue singliga “Natukene veel”, mille muusika autoriks on Stig Rästa ning sõnad kirjutasid Stig Rästa, Kristjan Vardja ja Silver Laas.

“Esitasime seda lugu esimest korda oma ETV Live kontsertsalvestusel ja tegelikult teadsime juba siis, et sellest saab järgmine singel,” sõnas Silver Laas. “Stuudioversiooni viimistlesime sel korral väga pikalt ja proovisime nii üht kui ka teist pidi,” lisas laulja. “Lisaks otsustasime laupäevaselt kontserdilt tagasi sõites, et peaksime just sellise video välja andma,” naerab Laas.

“Kui Traffic midagi korralikult ette võtab, siis enamasti ikka suure entusiasmiga,” muigas Trafficu kitarrist Stig Rästa. “Nii selle laulu valmimine kui ka videovõtted oli bändi ühine ettevõtmine, kus suurele tööhoole lisandus hunnikus nalja ja naeru.”

 

Pilt


Imeline värviline aeg on käes! :)

ELMARI TANTSUÕHTU

Top 3
1 Sinule Uudo Sepp
2 Kui laubä õhta jõudis Lõõtsavägilased
3 Mina ka Nublu feat. Reket