Tallinn ja Harjumaa 91,5    Läänemaa 92,2    Kesk-Eesti 91,7    Saaremaa 91,5    Pärnumaa 99,0    Lõuna-Eesti 91,2   Tartu linn 88,5                    
title_gallery
Muusikauudised nädal 30
22.07.2016

Kerli Kivilaane uus laul 

Kerli Kivilaan – „Põhja-Tallinna” lauljatar, kes juba päris pikka aega tagasi ühe soololoo tegi – „Mõõnast tõusuni” -  sai nüüd valmis teise: koos Taavi Langi ja Erko Laurimaaga saadi valmis singel pealkirjaga "Siis kui". Lugu kõneleb uutest tuultest ja paremasse tulevikku vaatamisest, samas minevikku kahetsemata. 

Muusika ja sõnad autoriteks on Kerli Kivilaan ise, koos Taavi Langiga. Miksis ja masterdas: Erko Laurimaa

Uus tegija Akar

20ndal juulil ilmus ka sellise nimega koosseisu nagu  Akar esimene singel – selle pealkiri on "Vaese mehe unistused". Laul on tehtud koostöös Robin Juhkentaliga ja lugu ise on ebatraditsiooniline ja erinev senisest hip-hopist ning pigem sellise uuekooli kõlaga, mis on ka raadiosõbralik.


 
"Kadunud tuulelohe”

Veel saatis Elmarile oma loo ansambel nimega Man Made Monkey – nende loo pealkiri on „Kadunud Tuulelohe.” Tegu on suvise kantrihõngulise poplooga, mille autoriks on bändi trummar Henri Tammai ning sõnad on kirjutanud kitarrist Kristjan Sootalu. Pala on salvestatud Hannes Vellendi käe all, kes igapäevaselt teeb koostööd selliste Eesti artistidega nagu Mikk Mäe, Artjom Savitski, Grete Paia jpt. Kitarrisoolo on sisse mänginud Karl-Erik Taukari bändist ja Põhja-Tallinnast tuntud Eric Kammiste. Loole on õige pea valmimas ka muusikavideo.

 
La la ladies andis välja singli pealkirjaga „Meile meeldib”

"Meile meeldib" laul on La La Ladieste Kethi Uibomägi, Inga Tislari ja  Diana Variku uus singel, mis viib mõtted puhkama ja laeb uue energiaga.  Muusika ja sõnade autoriteks on Tanja Mihhailova, Timo Vendt ja Diana Varik. Produtseerinud ja salvestanud Timo Vendt.

Pilt


Imeline värviline aeg on käes! :)

Priit Rand

SOOVIDE AEG

Top 3
1 Mina Ka Nublu feat. Reket
2 Kui laubä õhta jõudis Lõõtsavägilased
3 Me täna öösel ei maga Birgit Sarrap