Tallinn ja Harjumaa 91,5    Läänemaa 92,2    Kesk-Eesti 91,7    Saaremaa 91,5    Pärnumaa 99,0    Lõuna-Eesti 91,2   Tartu linn 88,5                    
title_gallery
Muusikauudised nädal 31
27.07.2016

 

Anne Loho uus laul

 

Ansambli Anmatino naissolistil, Anne Lohol ilmus üle mitme aasta soolosingel. Tegemist tantsulise coveriga, mis valmis koostöös tuntud dj Croweyga. Laul , mille teksti autor on lauljatar ise,räägib uue võimaluse andmisest inimesele, kes tegelikult seda ehk ei väärgi. Laul on saanud palju positiivset tagasisidet ja seda on võimalik vaadata/kuulata youtubes või  alla laadida soundcloudis.

 

Weekend Festival tuleb

4.-6. augustini toimub Pärnu rannas teistkordselt toimuv suve suurfestival Weekend Festival Baltic. Festival toob kolmel päeval suvisesse Pärnu randa hetke maailma tipud pop- ja tantsumuusikas. Rannapeol astub üles ligi 90 artisti, nende hulgas Avicii, Martin Garrix, Tiësto, Dimitri Vegas & Like Mike, Example, Robin Schulz, Don Diablo, Brainstorm , Afrojack ja paljud-paljud teised, ka näiteks Cartoon.

 
Intsikurmu tuleb taas

 

Eesti oma Positivuseks nimetatud Intsikurmu Festival toimub 5.-6. augustil Põlvas Intsikurmu metsapargis. Festival on aastate jooksul kujunenud omalaadseks ja erinäoliseks sündmuseks, mis kutsub inimesi pöörduma metsapõue, et leida sealt muusika kaudu ennast ja meie esivanemaid. Ürgne peokoht taevasse kõrguvate puude all pakub ilu ning võimendab laiahaardelisest muusika-, kunsti-, ja filmiprogrammist õhkuvat energiat. Video- ja kunstiinstallatsioonid, head esinejad ja mõttega muusika annavad pikkade traditsioonidega asukohale uue ja kaasaegse mõõtme ning hingamise.

Intsikurmu Festival on kultuurisündmus, mille esmane eesmärk on tuua kuulajateni kvaliteetset ja mitmekülgset muusikat ja kunsti Eestist ja mujalt maailmast.

Tänavuste Eesti esinejate hulgas on näiteks Marten Kuningas, NÖEP, Mick Pedaja, Ingrid Lukas, Reket jppt.

 

Tuleb ka hip-hop festival

12ndal ja 13ndal augustil toimub Elvas Eesti Hip-Hop Festival 2016Üles astuvad REKET, BEEBILÕUST, GENKA/PAUL, SUUR PAPA, TOMMY CASH, CHALICE, SAMMALHABE, HANF KUNG, NOIZMAKAZ, METSAKUTSU, GRÄSSHOPAS, COOL D, AKAR jppt.

Pilt


Mõnus jaanuarikuu...

ELMARI TANTSUÕHTU

Top 3
1 Sel ööl on tunne Liis Lemsalu
2 Loomade farm Terminaator
3 Need read Karl-Erik Taukar