Tallinn ja Harjumaa 91,5    Läänemaa 92,2    Kesk-Eesti 91,7    Saaremaa 91,5    Pärnumaa 99,0    Lõuna-Eesti 91,2   Tartu linn 88,5                    
title_gallery
Muusikauudised nädal 37
12.09.2016
 Artjomi uus singel räägib unustatud mehest

Artjom Savitskil ilmus uus laul pealkirjaga “Unustatud mees”, mis räägib eneseleidmisest ning raskustest, mis sellega kaasnevad.

Laulu autoriks ja produtsendiks on Daniel Reinaru. Sõnad kirjutas Kaarel Rundu, kes on muuhulgas ka Demie ja Epp Kõivu hittloo “Linn on minu” teksti looja. Koostöö laulu osas tekkis e-maili kaudu. Artjomi sõnul saatis Daniel talle laulu demo ning juba paari päeva pärast istuti koos stuudiosse maha ja salvestati Artjomi vokaalid.

Uus singel on peagi kättesaadav nii Spotifys kui ka iTunes’is.

Muusikapäev kutsub kaasa kõlama

1. oktoobril toimub taas rahvusvaheline muusikapäev, mil kontserte annavad sajad muusikud üle Eesti. Esmakordselt kutsutakse sel päeval üles liituma ka programmiga “Kõlame kaasa!”.

Muusikapäeva programm on nüüd avalik ning sinna kuuluvad nii meie parimad esinduskollektiivid kui muusikakoolide õpilased. Kava “Kõlame kaasa!” kutsub kõiki, kes korraldavad 1. oktoobril kontserdi prii sissepääsuga ning sooviga seda jagada, andma teada Muusikapäeva meeskonnale kontserdi toimumise koha, aja ning esinejad. Seejärel lülitatakse sündmus Muusikapäeva programmi. Kaasategijate kontserdid riputatakse üles Muusikapäeva koduleheküljele. Päeva lõpuks võivad aga kõik muusikapäevalised telerite ees lõõgastuta ning ETV otseülekandes muusikapreemiate tseremooniat jälgida ja lemmikutele pöidlaid hoida.

Tauri Anni astub isa jälgedes

Toomas Anni poeg Tauri võidab oma lauludega aina rohkem südameid. Noor laulumees ei erine oma isast just palju – ka tema soontes voolab kirgliku muusiku vemmeldav veri.

Täis tahtmist ja pealehakkamist on Tauri valmis saanud uue kaasahaarava loo. Pala pealkirjaks on “Kiirteel”. Ehk püüab noormees just nõnda, kiirteel kihutades, oma isale järele jõuda. Fännide südameid võites võib ralli küll õnnestuda, aastaid püüdes aga kindlasti veel mitte – Toomasel täitub peagi juba auväärne 50. Perekond Annit ootab ees seega suuremat sorti pidupäev!

Valgus kõnnib Kadriorus tänavu 15. septembril

Traditsiooniks kujunenud festivaliga lõpeb Kadrioru pargi suvine hooaeg. Sel maagilisel õhtul on külastajatel võimalik üle terve pargi nautida erinevaid valgusinstallatsioone ja 8000 küünla ning tõrviku valguse sära. Kolmel laval esinevad armastatud kodumaised artistid ning õhtu lõpetab fantastiline ilutulestiku show.

Algusega kell 19:00 esinevad Luigetiigil Karl-Erik Taukar & Liis Lemsalu. Kell 20:00 esineb Lilleaias Mari Jürjens ja kell 21:00 algab kontserdiväljakul Smilersi akustiline kontsert. Ilutulestiku show Pillapalu platsil algab kell 22:15.
Sündmus on kõigile tasuta.

Von Dorpat avaldas meloodilise singli „Tuul“

Tartu ansambel Von Dorpat on valmis saanud meloodilise singli pealkirjaga „Tuul“. Stuudios käisid mehed kevade paiku, ent salvestamise järgne protsess võttis kokkuvõttes päris palju aega. Vahepeal on ansambel andnud suurel hulgal kontserte ning kevadel toimus ka nende esimene tuur, kus konserte anti nii Pärnus, Viljandis ja Narvas kui ka Tallinnas.

„Tuul“ on ballaad, mis erineb ansambliliikmete sõnul eelmisest välja antud palast „Siin ja praegu“ olulisel määral. Samas sisalduvad selles siiski Von Dorpati soovitud märksõnad: meloodilisus ja tugev eestikeelne lüürika.

Von Dorpat esineb 14. oktoobril koos Sõpruse Puiesteega Tartus „Rock & Roll Heaven’is“.

Avarsus peegeldab meie ümber olevaid väärtusi

Elmarisse on jõudnud uus laul ka ansamblilt Avarsus. Laul kannab pealkirja "Väärtuste laegas".

Ansambel Avarsus loob laule, mis peegeldavad meis ning meie ümber olevaid väärtusi. Tekstid on kirjutanud Silja Laanemaa ja muusika Avo Laanemaa.

Laulu „Väärtuste laegas“ loomine algas 2014. aastal ja toimus autorite jaoks olulise ja hingelähedase teema sisse süüvimise, läbitunnetamise ning tabamise kaudu.

Laulab Mari-Liis Rahumets, kitarril Laur Joamets, klahvpillidel Rain Rämmal, trummidel Jaanus Tüli ja basskitarril Avo Laanemaa.

Pilt


Imeline värviline aeg on käes! :)

ELMARI TANTSUÕHTU

Top 3
1 Sinule Uudo Sepp
2 Kui laubä õhta jõudis Lõõtsavägilased
3 Mina ka Nublu feat. Reket