Tallinn ja Harjumaa 91,5    Läänemaa 92,2    Kesk-Eesti 91,7    Saaremaa 91,5    Pärnumaa 99,0    Lõuna-Eesti 91,2   Tartu linn 88,5                    
title_gallery
TERVISENÄDAL RAADIOS ELMAR!
15.10.2016
TERVISENÄDAL RAADIOS ELMAR!

KUULA TERVISE HÄÄLT!

10. – 14. oktoobrini keerab raadio Elmar ennast tervise ja hea enesetunde lainele.


Rohkelt kasulikke nõuandeid ja soovitusi jagavad Apotheka apteekrid. Vastuse saavad teiste seas küsimused: „Nohu ja köha – kuidas ennast aidata?“, „Kurguvalu – kas aitab kuum tee või hoopis jäätis?“, „Mis on antibiootikumid ja millal neist abi on?“, „Kas paratsetamool või ibuprofeen?“ Lisaks ka palju praktilisi näpunäiteid, kuidas oma tervise eest ise hoolitseda.

Loomulikult on päevad täis suurepärast ja heatujulist Eesti muusikat, mis on seotud tervise, köha ja nohu või hoopis hea enesetundega, tervisespordiga ning miks mitte ühe tervisliku tassikese teega. Kindlasti mängime palju laule ka ansamblitelt Apelsin ja Vitamiin.

Tervisenädala jooksul jagame ka palju toredaid, tervislikke ja kasulikke kingitusi. Näidates oma teadmisi ja vastates lihtsatele küsimustele on iga päev kella kaheteistkümnest seitsmeni raadiokuulajatel võimalik võita meeneid ja kinkekaarte Apothekalt ning iga päeva lõpus läheb loosi üks korralik ja praktiline ravimikarp Apotheka toodetega ning meenetega raadiolt Elmar.

Reede, 14. oktoobri õhtul, kui kõik nõuanded, soovitused ja kasulikud intervjuud on kuulatud, võidab üks õnnelik raadiokuulaja endale kogu aastaks vajalike vitamiinide varu.

Kõik Tervisenädala intervjuud saavad olema järelkuulatavad ka raadio Elmar kodulehel.

Pilt


Imeline värviline aeg on käes! :)

Veiko Soom

Kolmest seitsmeni

Top 3
1 Mina Ka Nublu feat. Reket
2 Kui laubä õhta jõudis Lõõtsavägilased
3 Me täna öösel ei maga Birgit Sarrap