Tallinn ja Harjumaa 91,5    Läänemaa 92,2    Kesk-Eesti 91,7    Saaremaa 91,5    Pärnumaa 99,0    Lõuna-Eesti 91,2   Tartu linn 88,5                    
title_gallery
LEMMIKLOOMADE NÄDAL RAADIOS ELMAR!
17.12.2016

LEMMIKLOOMADE NÄDAL RAADIOS ELMAR!

 

12. – 16. detsembrini  keerab raadio Elmar ennast kõikide loomasõprade ja lemmikloomade lainele.

 

Igal päeval külastavad meid PetCity spetsialistid ning annavad soovitusi, kuidas oma lemmikute eest veelgi paremini hoolitseda ning millele eriti tähelepanu pöörata just nüüd, kus lähikuudel on õues valdavalt miinuskraadid ja lumi põlvini. Tähelepanu saavad ka lemmikute tervisemured ning antakse rohkelt näpunäiteid lemmikloomade füüsilise tervise, toitumise ja groominguga seoses.

Loomulikult on päevad täis suurepärast ja heatujulist Eesti muusikat, kus tegelasteks kiisud ja kutsud, sikud ja notsud ning palju teisi karvaseid ja sulelisi.

Lemmikloomade nädala jooksul jagame ka palju toredaid ja kasulikke kingitusi. Iga päev loosime raadiokuulajate vahel välja kingitusi raadiolt Elmar, meeneid ja kinkekaarte PetCity-lt ning reede, 16. detsembri õhtul, kui kõik nõuanded, soovitused ja kasulikud intervjuud on kuulatud, võidab üks õnnelik raadiokuulaja endale lisaks kasulikele meenetele ka 100 euro väärtuses PetCity kinkekaardi.

Kõik Lemmikloomade nädala intervjuud saavad olema järelkuulatavad ka raadio Elmar kodulehel.

Pilt


Imeline värviline aeg on käes! :)

Kristiina Kraus ja
Tambet Ind

SÕNUMISOOVID/
INTERNETISOOVID

Top 3
1 Sinule Uudo Sepp
2 Kui laubä õhta jõudis Lõõtsavägilased
3 Mina ka Nublu feat. Reket