Tallinn ja Harjumaa 91,5    Läänemaa 92,2    Kesk-Eesti 91,7    Saaremaa 91,5    Pärnumaa 99,0    Lõuna-Eesti 91,2   Tartu linn 88,5                    
title_gallery
ELMARI AASTALAUL 2016 on...
18.12.2016

ELMARI AASTALAUL 2016 on LIIS LEMSALU „SINU EES“


Selle aasta lõpp on juba õige lähedal ning taas sai kokku arvutatud, mis laulud on aasta jooksul Elmaris kõige popimad olnud. Kokku sai loetud „Elmari uute lugude edetabeli“ esikohal oldud nädalate arv ja selgus, et…

*3 nädalat püsis esikohal lausa 7 erinevat laulu: Laura „Supersonic“, Leslie da Bass „Ladvaõun Michelle“, Curly Strings „Hommik“, Karl-Erik Taukar „Tähti täis on öö“, Laura „94-95“, Birgit „Leekides tee“ ja Jüri Pootsmann „Täna“.


*4 nädalat hoidsid esikohta enda käes 2 laulu, mis siis jagavad tänavu teist ja kolmandat kohta – need lood on Smilers „Et sa teaks“  ja Jüri Pootsmann „Play“.

*Esimese koha võttis aga mäekõrguse eduga endale lugu, mis püsis top10ne tipus kokku 14 nädalat – Liis Lemsalu ja „Sinu ees“.

Niisiis… ELMARI AASTALAUL 2016 on LIIS LEMSALU „SINU EES“

Liis ütles raadiole Elmar, et ta on selle üle väga-väga-väga õnnelik ja kuigi tema tänavune „Eesti Laulu“ võistluslugu on ingliskeelne, plaanib ta kindlasti peagi taas mõne loo eesti keeles salvestada ja talle tegelikult väga meeldib eesti keeles laulda. Veel rääkis Liis, et jõulude ajal on ta koos Daniel Leviga väikesel jõulutuuril, aga 23nda, 24nda ja 25nda detsembri on ta täiesti vabaks võtnud ja plaanib need päevad oma pere ja lähedastega veeta.

 

PALJU ÕNNE LIIS!

Pilt


Imeline värviline aeg on käes! :)

Top 3
1 Mina Ka Nublu feat. Reket
2 Kui laubä õhta jõudis Lõõtsavägilased
3 Me täna öösel ei maga Birgit Sarrap