Tallinn ja Harjumaa 91,5    Läänemaa 92,2    Kesk-Eesti 91,7    Saaremaa 91,5    Pärnumaa 99,0    Lõuna-Eesti 91,2   Tartu linn 88,5                    
title_gallery
Muusikauudised nädal 5
30.01.2017

 

 

Kerli Kõiv näitas enda vanalinna korterit

 

Esimest korda Eesti Laulu poolfinaalis osalev Kerli Kõiv filmis üle pika aja enda fännidele videopostituse, kus ta räägib enda tegemistest, naiste- ja vähemuste õiguste kaitseks korraldatud protestiaktsioonist ning näitas ka korterit, kus ta hetkel Tallinnas peatub.

Viimaks täiesti Eesti lainel olev Kerli Kõiv ei osale Eesti Laulul mitte võidu, vaid pigem elamuse nimel. "Olen tasapisi enda juurte juurde tagasi tulemas ja tundus, et see lugu võiks Eurovisioonile sobida," kirjeldab Kerli enda võistluslugu "Spirit Animal". "Mul oleks au enda kodumaad seal esindada, ent eks me näe."

Kohe pärast videoblogi filmimist ootas teda aga ees võistlusloo tantsuproov, enne seda tahtis ta näidata ka enda dope'i (ülivinget) korterit, kus ta parasjagu Tallinna vanalinnas elab. "See korter on imeline: vaade otse vanalinnale, kus hommikul äratavad mind kirikukellad - ma lihtsalt armastan Tallinna“, kommenteeris Kerli.

Daniel Levi põrutas Ameerikasse elu nautima

Däniel Levi ei ole Tallinna vanalinnas – tema põrutas hoopis Ameerikasse, aga kuivõrd temagi „Eesti Laulul“ osaleb, siis ta peab muidugi varsti tagasi tulemaJ

Teatavasti see mees kasutab erinevates kontekstides erinevat nime, nii et õige oleks vist öelda nii: ansambli Daniel Levi ninamees Daniel Viinalass haaras abikaasa ning põrutas Ameerikasse, alustades oma reisi New Yorgist ning liikudes siis edasi Kariibi saartele päikese käes mõnulema ja golfi mängima.Hingematvaid vaateid nautis staar ka Puerto Rico vihmametsades ja San Sebastianis.

Lapseootel näitleja ja laulja Marilyn Jurman kutsub aga oma FB-i lehel kõiki lapseootel naisi rasedate joogasse.

«Ootan sind praktiseerima õrna ja toetavat sünnituseelset joogat, mille eesmärgiks on soodustada naise vaimset ja füüsilist valmisolekut sünnitamiseks,» kutsub Marilyn. «Erinevad poosid tugevdavad vastupidavust ja enesekindlust ning õpetavad lõõgastuma ja kuulama enda keha ja kõhubeebit,» on näitlejatar veendunud.

Rokilegend SMOKIE annab 2017 suvel Eestis kolm kontserti

Rokkmuusika legend, üle 30 aasta edukalt maailma lavadel figureerinud Smokie, esineb taas Eestis. Seekord annab Smokie kolm kontserti - 4. augustil Kasepää Laululaval, 5. augustil Kärdla Laululaval ja 6. augustil Kuressaare Lossihoovis. Oma esimese kontserdi Eestis andis Smokie 1991. aastal. Hiljem on nad Eestit külastanud korduvalt. Ülisuure hitivaramuga bänd on endiselt Euroopa üks nõutumaid ning jagab positiivset laengut mitmetele generatsioonidele.

Selle peo tõmbab aga käima meie oma tegija…aasta albumi tiitli võitja - Karl-Erik Taukar Band.

Viru Folk avaldas programmi

Tänavusel Soome juubeliaastale pühendatud Viru Folgil annab reedel, 11. augustil kontserdi äsjane telesaate “Su nägu kõlab tuttavalt” võitja Kalle Sepp ning punkti paneb festivalile pühapäeva õhtul põhjanaabrite au ja uhkus, seelikus ürgmees Kimmo Pohjonen, kes jagab Käsmus lava oma kaunite tütardega. Kõigisse kolme festivalipäeva jagub suur hulk huvitavaid esinejaid nii Soomest kui Eestist, kontserdid toimuvad kuuel laval.

Näiteks Wimme Saari & Tapani Rinne, Pantokraator, Untsakad, Mick Pedaja, Värttinä ja Finntroll, Mari Jürjens, ansambel Antsud jppt.

Täpsema kava leiab www.virufolk.ee

 

24-aastane elektroonilise muusika produtsent/DJ Rex Hooligan avaldas oma esimese trummi ja bassi träki nimega “Stop The Time”, mis valmis koostöös Anelle Tammega.

Kui Rex Hooligani nimi on teile tõenäoliselt uus, siis Anelle Tamm on muusikamaastikul rohkem tuntud. Tüdruk osales edukalt konkursil “Eesti otsib superstaari” ja on teinud koostööd ka DJ Demie’ga.

 
Raud/Saller/2

3-14.veebruarini toimub kontsertmajades üle Eesti kontsert-jutustus Raud/Saller/2Tegemist on 2009. a toimunud ja kiirelt väljamüüdud tuuri Raudsaller järjega. Seekord laulavad head sõbrad Hendrik Sal-Saller ja Mihkel Raud lugusid, mida kuulates ja kuuldes nad üles kasvasid - nii eesti kui ka välismaistelt autoritelt, nii kiireid kui aeglasi, populaarseid ja vähempopulaarseid. Ühine joon on aga see, et kõik need lood on neid mingitpidi mõjutanud ja laulavad nad neid ainult eesti keeles. Nii kuuleb tänaste rock-staaride esituses näiteks selliseid klassikuid nagu Uno Loobi “Korraks vaid”, Vitamiini ja Joel Steinfeldi “Tiigrikutsu”, Jaak Joala “Öö Chicagos” jpm. Võib olla nende versiooni loost „Grammofon“ olete juba Elmarist kuulnud…? Kui ei, siis püsige lainel ja küll kuuleteJ

 


 

Pilt


Imeline värviline aeg on käes! :)

Liana Kolodinskaja

Õhtusumin

Top 3
1 Sinule Uudo Sepp
2 Kui laubä õhta jõudis Lõõtsavägilased
3 Mina ka Nublu feat. Reket