Tallinn ja Harjumaa 91,5    Läänemaa 92,2    Kesk-Eesti 91,7    Saaremaa 91,5    Pärnumaa 99,0    Lõuna-Eesti 91,2   Tartu linn 88,5                    
title_gallery
Kanal 2 NÄDAL raadios ELMAR
10.03.2017
Kanal 2 nädal raadios Elmar!

Kanal 2 kevadprogramm viib laia maailma rändama, pakub pinevust kodumaiste põnevuslugudega ja üllatab keerdkäikudega lemmiksarjade tegelaste eludes.

Kevade krooniks on suurejooneline teleshow "Väikesed hiiglased", mis annab lava säravate Eesti laste ja armastatud meelelahutajate kätte.

13. -17. märtsini on raadios Elmar külas tuntud teletähed Kanal 2 eetrist, et rääkida sellest, mida uut ja toredat toob meieni Kanal 2 kevadine hooaeg.

Menuseriaalide „Naabriplika“, „Pilvede all“ ja „Siberi võmm“ telgitaguseid tulevad meile avama Harry Kõrvits, Inga Lunge, Veikko Täär, Raivo Adlas ja Piret Simson.

Kahe kange maailmaränduri, Teet Margna ja Kristjan Jõekalda, seiklused on jõudnud juba viienda ekspeditsioonini. Rännanud läbi lõputu Venemaa, seigelnud Lõuna-Ameerikas, otsinud sisemist rahu Indias ning tutvunud kõigi võimaluste maa USA-ga, on legendaarne teleduo jõudnud eksootilisse Kagu-Aasiasse. Mida seal nähti, saate vaadata Kanal 2 eetrist, aga milliseid tundeid tekitas meestes Kagu-Aasia kultuur ja kas kõik võetud lubadused said ka täidetud, kuulete raadiost Elmar.

Eestlaste rännakud välismaal jätkuvad sellel kevadel ka Austraalias ning Tuuli Roosma tuleb tutvustama, millega jätkuvad tema pere seiklused kängurude maal.

19. märtsil stardib Kanal 2 eetris selle kevade kõige erilisem teleshow "Väikesed hiiglased". Mida see saade ennast kujutab ning kes on need väikesed hiiglased ja nende tuntud suured sõbrad, tulevad raadiosse rääkima kogenud saatejuht ja laulja Eda-Ines Etti ning viimaste aastate üks silmapaistvamaid artiste Daniel Levi Viinalass.

See ei ole veel kõik! „Roaldi nädal“, „Reporter“, „112“, „Kodutunne“ ja „Nädalalõpp Kanal 2ga“ on saated, mille köögipool saab selle nädala jooksul ära räägitud.

Loomulikult jagame igal päeval ka palju kingitusi Kanal 2lt … ja võib täitsa olla, et avaldame ka mõned saladused! Kuula raadiot Elmar ja saa teada, mis televisioonis toimub.
Pilt


Mõnus jaanuarikuu...

Egon Pentjärv

Ö

Top 3
1 Sel ööl on tunne Liis Lemsalu
2 Loomade farm Terminaator
3 Need read Karl-Erik Taukar