Tallinn ja Harjumaa 91,5    Läänemaa 92,2    Kesk-Eesti 91,7    Saaremaa 91,5    Pärnumaa 99,0    Lõuna-Eesti 91,2   Tartu linn 88,5                    
title_gallery
EESTI DISAINI NÄDAL RAADIOS ELMAR!
20.05.2017

Koostöös Osta.ee Eesti Disaini e-poega heidame pilgu kohalik disaini telgitagustesse. Kes on inimesed Eesti disaini taga ja mida üldse võib liigitada disaini alla? Kas vanaema kootud käpikud on ka Eesti Disain? Uurime välja, mida kõike Eestis üldse disainitakse ja kas meie andekate disainerite tooted leiavad sõpru ka väljaspool piire. Teeme juttu inimestega, kes on Eestis disainitud toodete igapäevased kasutajad ja tulihingelised austajad ja miks see on neile nii südamelähedane. Saame teada, kus kohast üldse on võimalik Eestis disainitud tooted osta ning üritame ümber lükata väidet, et Eestis disainitud tooted on üle mõistuse kallid.  

Räägivad need kes teavad, need kes teevad ning need kes kasutavad ja austavad. Kuula ja saa teada!

Igal päeval on eetris ka rohkesti Osta.ee Eesti Disaini mänge, mille auhindadeks on loomulikult toredad Eesti disainerite tooted ning toredad ja kasulikud meened Osta.ee-lt.

Kogu nädala jooksul on põhjust hoida silma peal ka Osta.ee Eesti Disaini e-poel, sest just siis võib sealt leida raadio Elmar disaini nädala eripakkumised, mille seast võib leida nii mõndagi ilusat ja kindlasti ka praktilist.

Tutvu Eesti Disaini toodetega siin:

www.osta.ee/eestidisain


 

Kõik Eesti Disaini nädala intervjuud saavad olema järelkuulatavad ka raadio Elmar kodulehel.

 

 

Pilt


Imeline värviline aeg on käes! :)

Mari-Liis Männik

ELMARI
PÄEVAPÜÜDJA

Top 3
1 Mina Ka Nublu feat. Reket
2 Kui laubä õhta jõudis Lõõtsavägilased
3 Me täna öösel ei maga Birgit Sarrap