Tallinn ja Harjumaa 91,5    Läänemaa 92,2    Kesk-Eesti 91,7    Saaremaa 91,5    Pärnumaa 99,0    Lõuna-Eesti 91,2   Tartu linn 88,5                    
title_gallery
Muusikauudised Nädal 31
02.08.2017

KISMA tegutseb 

KISMA on elektroonilise tantsumuusika/laulukirjutajate/produtsentide ja dj tiim kuhu kuuluvad Vallo Kikas ja Stig Rästa. Koos on muusikat tehtud juba üle kahe aasta ja koostööd tehakse ka erinevate lauljate ja instrumentalistidega nii Eestist kui ka välismaalt. Nüüd lõpuks anti välja esiksingel, millele on oma hääle andnud Stig Rästa ja laulu produtsent Vallo Kikas. Esimest avaliku ülesastumist just DJ duona võib näha 4 augustil algusega 16:15 Weekend Festivalil Pärnus.

 

„Eesti Laulult 2017“ tuule tiibadesse saanud Ariadne avalikustas videosingli “Take It Slow”.

 

18-aastane Ariadne kirjutas Facebookis: “Minu uus singel „Take It Slow“ on nüüd väljas koos muusikavideoga! Loo valmimisele aitasid kaasa ja selle produtseerisid Hugo Martin Maasikas ja Kris Evan Säde. Londonis filmitud muusikavideo valmis Martti Halliku käe all https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/f7f/1/16/1f60a.pngMa loodan väga, et teile kõigile meeldib see laul, sest tegu on minu kõige esimese lauluga mis ma kunagi kirjutanud olen ning see teeb selle eriti eriliseks minu jaoks https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/f6c/1/16/2764.png

Erich Kriegerile ei meeldi isesõitvad bussid sugugi: kõike ikka ei saa robotiga asendada

"Võib-olla oma viimasel eluaastal sõidan sellise bussiga, aga kust ma tean, et nüüd on just see viimane jäänud. Ma ei ostaks ka isejuhtivat autot," sõnab Erich Krieger Naistelehe esitatud küsimuse peale, kas ta isesõitvaid busse usaldab.

"Bussijuht peab olema. Kuigi info­tehnoloogia areneb ja on väga võimas, ei asenda see head ­bussijuhti, kes on viisakas ja naeratab ning viib ohutult kohale. Ta peab olema hea klienditeenindaja ja suhtleja ning samas ka tehniliste oskustega," tõdes Krieger.

Lenna ja Estonian voices salvestasid seoses tuuriga ühiselt loo „Rapunzel“.

Lenna ja vokaalansambli Estonian Voices mini-suvetuur “Ootab armastus” toimub augustis.

Kaasas on ka Lenna bänd ja üheskoos jõutakse viide looduskaunisse Eesti kontserdipaika. Lavale tullakse nii koos kui ka eraldi, esitusele tulevad nii ühe kui teise lood ning palju põnevaid ühislugusid, osad neist on juba teada igale Eesti muusikasõbrale, aga ka täiesti värsked lood, mis on kirjutatud spetsiaalselt selle tuuri jaoks.

Kontserdid toimuvad:

K 02.08 Tallinna Kultuurikatla aed, Pada kell 20:00
N 03.08 Luunja roosiaed kell 20:00
L 05.08 Pärnu Reiu jõe kallas kell 20:00
P 06.08 Varbuse muusikamõis, Põlvamaa kell 16:00
K 10.08 Viimsi vabaõhumuuseumi õu kell 20:00

Kohe seda värsket versiooni Rapunzeli loost kuulama hakkamegi.

Järgmised muusikauudised juba homme!

Eesti bänd Beyond Beyond avaldas järjekorras neljanda singli “A Little Love”.

Laulu autorid on Gevin Niglas, Frederik Küüts, Karl Killing, Frank Pintsaar, Ago Teppand ja Sander Mölder. Viimased kaks on ka laulu produtsendid.

Bändi liikme Karl Killingul sündis klaveril algne liin ja muusika, kuhu teised bändiliikmed hakkasid oma mõtteid peale laduma. Gevin laulis ühe rea ja see oli hea, Frank sidus peale teise ja Frederik kirjutas sõnu. “Laul sündis bändilaagris ideid loopides. Pärast mitmete erinevate produtsentidega katsetades, pidasime Sandri ja Ago koostööd selle loo puhul parimaks. Tüübid on tõesti maailmatasemel ja see, et neid oma sõpradeks saame kutsuda ja koos muusikat teha, on suur au,” lausus Beyond Beyondi kitarrist, laulja ja laululooja Frederik Küüts.

Loo on miksinud Romet Pott ja masterdanud Vallo Kikas.

Pilt


Mõnus jaanuarikuu...

Top 3
1 Sel ööl on tunne Liis Lemsalu
2 Loomade farm Terminaator
3 Kingitus Inga ja Toomas Lunge