Tallinn ja Harjumaa 91,5    Läänemaa 92,2    Kesk-Eesti 91,7    Saaremaa 91,5    Pärnumaa 99,0    Lõuna-Eesti 91,2   Tartu linn 88,5                    
title_gallery
Toe Tag teeb “Kilekotile” video
27.08.2009
Eesti hip hopi esinumber Toe Tag korraldab kolmel päeval 26.-29. augustini avaliku castingu oma värske laulu “Kilekott” videoks. Filmimine koos castingu parimate ning massistseenis osalejatega toimub pühapäeval.

Esimesel päeval jagati bändi liikme Paul Oja sõnul välja viis suuremat rolli. “Kuna esimesel päeval oli nii palju häid kandidaate, siis osad kutsutakse veel tagasi,” rääkis Oja. Samas seda, et kohad juba esimese päevaga täis saaks, mehe sõnul kartma ei pea. “Meil on osasid, mida jagada, päris palju.”

Castingule oodatakse inimesi igas vanuses. Noorim osaleja olevat näiteks mehe sõnul esimese päeval olnud 8-aastane. “Kõik, kes eile käisid, olid üsna noored, aga rolle on meil ka palju vanematele,” julgustas Oja.

Oja polnud nõus veel täpsustama, millistesse rollidesse konkreetselt osatäitjaid otsitakse. “Ma ei saa öelda, sest see annaks video point’ist väga palju ära,” muigas mees. Küsimusele, kas peaosalise ehk sarimõrvar “kilekoti” roll on juba täidetud, vastas ta salapäraselt, et peaosalisi on palju.

Uus video on Oja sõnul 4 ja pooleminutine lühifilm, mis laulu sõnumiga kindlasti kokku läheb. “Loo “Kilekott” idee tuli Genkalt, kes käis mõni aasta tagasi ümbermaailmareisil ja sattus Austraalias meremuuseumisse, kus lubati külastajad viia ruumi, kus on kõikide merede kõige suurem mõrvar. Ta ootas sealt ma ei tea mis veekolli, aga seal oli suur ruum, mille keskel üks väike kilekott. Sealt tekkis idee teavitada inimesi oma tarbimisharjumuste piiramisest ja mitte pakkida kõike kilekottidesse. Mõelda laiemalt ja mitte vaid selle, mis endale mugavam on,” meenutas Oja laulu saamislugu.

“Ma ei ütle, et oleme kõik 100% rohelised ja teeme kõike nii, et ainult loodusel hea oleks, aga me vähemalt püüame,” kommenteeris Oja Toe Tagi liikmete suhtumist keskkonda.

Filmimine koos castingu parimate ning massistseenis osalejatega toimub pühapäeval.
Pilt


Mõnus jaanuarikuu...

Egon Pentjärv

Ö

Top 3
1 Sel ööl on tunne Liis Lemsalu
2 Loomade farm Terminaator
3 Need read Karl-Erik Taukar