Tallinn ja Harjumaa 91,5    Läänemaa 92,2    Kesk-Eesti 91,7    Saaremaa 91,5    Pärnumaa 99,0    Lõuna-Eesti 91,2   Tartu linn 88,5                    
title_gallery
Muusikauudised Nädal 34
22.08.2017

Konkursil Eesti Laul 2017 tuntust kogunud ühisprojekti Close to Infinity feat. Ian Karell juunis avaldatud teisele singlile “I Choose” valmis muusikavideo, vahendab Muusikaplaneet.

Laulu “I Choose” iseloomustavad soojade suveilmadega kaasnevad positiivsed emotsioonid, kergus ja tantsulisus. Samas on loos bändimeeste sõnul ka sügavam sõnum. “Lugu räägib sellest, et meil on elus nii häid kui ka halbu kogemusi, ent see on meie endi otsustada, kuidas nendest kogemustest võtta parim. Kuidas neist õppida ning endaga tööd teha, et olla parem inimene,” kirjeldas Ian Karell singlit.

Leidke siis video youtubest üles!

Tanel Padarist on saanud täiskasvanuhariduse teavituskampaania reklaamnägu

Tanel Padar, kes eelmisel aastal võttis ette koolitee, olles kaks aastat enne seda lõpetanud keskkooli, rääkis Õhtulehele antud intervjuus enda hirmudest, millega on silmitsi seisnud. Ta tunnistas, et tagasi kooli naasmine ei ole sugugi olnud lihtne.
Keskkooli 10 klassis oli Tanel klassi vanim ja sai tunda ka teatud koolikiusamist:
«Kiusamist tuli ka ette, aga ainult sotsiaalmeedias - noh vanamees, tuled homme ka kooli?» räägib Tanel kogemusest.
Tanel Padar omandas keskhariduse Tallinna Täiskasvanute Gümnaasiumis. 2016 aasta sügisest õpib muusik Estonian Business Schoolis ärijuhtimise erialal.

 

Muusikud Lenna Kuurmaa ja Robert Vaigla andsid sel nädalal teada, et nende pikaajaline suhe sai läbi.

"Elu on jõudnud tänaseks sinnamaale, et meie lähisuhe Robiga lõppes mõlemapoolse taipamise tulemusena," sõnas Lenna Kuurmaa. "Meie läbisaamine on endiselt väga hea ja sõbralik, kasvatame koos meie ühiseid tütreid ning oleme lapsevanemad ja sõbrad. Rohkem ja pikemalt oma eraelu teemal midagi kommenteerida ei näe me vajadust," täpsustas laulja.

Jah, eks eralelu olegi eraelu ja igatahes Lennale ja Robertile jõudu!

 

Revalsi uus singel „Peatumatu“

Bänd nimega Revals, mille muusikastiil on segu blues’ist ja folgist, avalikustas oma teise singli pealkirjaga “Peatumatu”. Loo autoriks on Martin Saaremägi. Bändi sõnul pakatab lugu kiirusest, kirest ja adrenaliinist ning viib kuulajad ühele pöörasele sõidule. Revalsi debüütsingel “Allpool jõge” jõudis avalikkuse ette tänavu mais ning see jõudis ka Elmari uute lugude edetabelisse.

Esilinastus „Ruja – Keelatud!“

Lõppeval nädalal esilinastus Tallinnas kinos Artis värske dokumentaalfilm "Ruja – Keelatud!". 2016. aastal salvestas Rein Rannap koos Kristjan Kannukese ja rokkbändiga linti "Ruja" varased laulud. Omal ajal oleks samade lugude näol võinud tegemist olla Eesti esimese rokkalbumiga, kui "Rujal" oleks lubatud 70ndate alguses salvestada ja selline plaat välja anda.

Filmi ühe režii autori Aleksander Otsa sõnul tuli idee filmiks produtsent Eero Nõgeselt.

Eero aitas Rein Rannapil välja anda Ruja varajaste laulude albumit ja seoses sellega tekkis idee, et kui seda juba minnakse salvestama sinna stuudiosse, siis on see hindamatu materjal. Kuna sinna otsa tuli kontserttuur siis oli loomulik ka see üles võtta. Sinna juurde tulid ka intervjuud ja nii saigi sellest dokumentaalfilm," sõnas Ots.

Rein Rannap ütles, et kui nad oleks saanud omal ajal selle plaadi välja anda, oleks Ruja karjäär hoopis teistmoodi kugenud." spekuleeris Rannap.

Pilt


Mõnus jaanuarikuu...

Ö

Top 3
1 Sel ööl on tunne Liis Lemsalu
2 Loomade farm Terminaator
3 Need read Karl-Erik Taukar