Tallinn ja Harjumaa 91,5    Läänemaa 92,2    Kesk-Eesti 91,7    Saaremaa 91,5    Pärnumaa 99,0    Lõuna-Eesti 91,2   Tartu linn 88,5                    
title_gallery
Raadiokuulaja Eha võitis Suzuki!!!
04.09.2017
Laupäeva toimus Topauto Tallinna esinduses raadio Elmar kampaania „Tunne Eestit ja leia Elmar“ finaal, kus ühele raadiokuulajale loositi sõiduauto Suzuki Swift 4WD päriseks.

Kampaania ise toimus 07.-18. augustini. Igal argipäeval oli üks Elmar ja sõiduauto Suzuki Swiftpeidetud Eestimaa peale ära ning raadiokuulajate ülesandeks olivihjete ja otse-eetris esitatud küsimuste abil leida Elmar.Igal mängu päeval esimesena Elmari leidnud ja sõiduautot esimesena käega puudutanud osaleja pääseb mängu finaali, kuhu laupäeval kogunes 10 inimest osavat ja õnneliku raadiokuulajat koos oma lähedastega.

Finaalis said võistlejad endale loosi korras ühe auto võtme ning see, kelle võti avas auhinnaks oleva sõiduauto ukse ja auto käivitas, oli kogu mängu võitja ning tuliuue Suzuki Swift 4WD uhke omanik.

Kõige õnnelikuma käega finalist oli sellel aastal Eha. Kuna Türilt pärit Eha töötab gümnaasiumi õpetajana Tartus, siis uus auto kulub igati marjaks ära.

Finaali kokkuvõte Reporteris:

http://reporter.postimees.ee/4231113/reporter-naine-voitis-loosiga-soiduauto

… ja Elu24 galerii:

http://elu24.postimees.ee/4231087/galerii-raadio-elmari-suur-automang-sai-voitja

Pilt


Mõnus jaanuarikuu...

Mari-Liis Männik

EESTI LUGUDE
EDETABEL

Top 3
1 Sel ööl on tunne Liis Lemsalu
2 Loomade farm Terminaator
3 Kingitus Inga ja Toomas Lunge