Tallinn ja Harjumaa 91,5    Läänemaa 92,2    Kesk-Eesti 91,7    Saaremaa 91,5    Pärnumaa 99,0    Lõuna-Eesti 91,2   Tartu linn 88,5                    
title_gallery
Kairit Tuhkanen sai püsiva rolli “Kelgukoertes”
28.08.2009
Uuel hooajal hakkab krimisarjas “Kelgukoerad” mängima peamiselt ilmatüdruku ja lauljana tuntud Kairit Tuhkanen.

Kairit, kuidas sa “Kelgukoertesse” sattusid?

Sarja reþissöör ja produtsent Toomas Kirss helistas mulle ja küsis, kas ma oleksin nõus proovima. Loomulikult tundsin end väga erilisena, sest minu asemel oleks võinud ju olla ükskõik kes teine, kellele selline pakkumine tehakse. Ma väga loodan neid mitte alt vedada.

Keda sa sarjas kehastad?

Ma mängin uurija Posti täditütart, kes ei ole tema veresugulane ehk tädi pole tema päris tädi vaid lihtsalt naine, kes on ta üles kasvatanud.

Varasemalt on räägitud, et sari saab uued nö püsitegelased. Kas sinu tegelaskuju on üks neist?

Jah. Aga ega ma ei oska pikemalt midagi vastata, sest ilmselt ei tea ka stsenaariumi kirjutaja veel, kui kauaks seda täditütart on. Eks see oleneb ka minust endast.

Millal sa uute osade tekstid kätte saad?

Esimese kahe episoodi tekstid sain kätte 2 ööpäeva varem. Samas on mul järgmise võttepäeva tekstid käes, nii et see on vist erinev.

Esimeste episoodide salvestused on sul seljataga. Millised on muljed?

Õnneks mul teksti pähe õppimisega väga suuri probleeme ei ole. Karakter on ka minu jaoks üsna loogiline. Tegemist on 30ndates naisega ja minu õpetussõnad hr. Kirsilt oli: “Jää iseendaks! Ära ürita kedagi mängida!”. Esimesel võttepäeval puutusin ma kokku Liina Orlovaga, kes mängib minu ema ja Ivo Uukkiviga. Võttepäev oli väga meeldiv ja kõik aina julgustasid.

Kas professionaalsed näitlejad nõu ka annavad?

Ei anna nad midagi. (Naerab.) Aga ma loodan, et nad käituvad nii nagu nad tavaliselt käituvad. Kogu see stsenaariumi läbi töötamine enne võtet, ma ei tea täpselt, kuidas see peab olema, nii et ma ei oska öelda, kas nad käitusid minuga kuidagi erilisemalt kui muidu. Eks seda saab juba tulevikus öelda.
Pilt


Imeline värviline aeg on käes! :)

Priit Rand

ÕHTUSUMIN

Top 3
1 Mina Ka Nublu feat. Reket
2 Kui laubä õhta jõudis Lõõtsavägilased
3 Me täna öösel ei maga Birgit Sarrap