Tallinn ja Harjumaa 91,5    Läänemaa 92,2    Kesk-Eesti 91,7    Saaremaa 91,5    Pärnumaa 99,0    Lõuna-Eesti 91,2   Tartu linn 88,5                    
title_gallery
Muusikauudised nädal 50
18.12.2017
Ilmus Tanel Padari lühialbum

Ilmunud on Tanel Padari uus singel “Soovin head”. Laulu muusika autoriteks on Tanel Padar, Sebastian Kirchner ja Johanna Eendra. Sõnad kirjutasid Tanel Padar ja Johanna Eendra.
Produktsioonimeeskonnas olid Kaspar Kalluste, Tarvi Kull ja Raul Ojamaa.
Lisaks singlile ilmus Spotifys ja teistes digikanalites ka Tanel Padari lühialbum, kus on kokku viis lugu – teiste seas juba tuntud „Parem veelgi ja „Teineteisele“.

 

Juss ja Lenna lähevad jõulutuurile

19. detsembril algab Nõmme Rahu kirikus Lenna Kuurmaa ja Juss Haasma ühine jõulutuur „Iga ilmaga“. Kokku antakse kümme kontserti üle Eesti. Lenna ja Juss avaldasid koos ka laulu, millel pealkirjaks „Meie vahel“. Loo sõnade autor on Felix Kütt ja muusika on teinud Juss Haasma.

 

Riho Sibul ja Jaan Sööt ühendavad jõud

Aastalõpu eel ühendavad legendaarsed Eesti muusikud Riho Sibul ja Jaan Sööt oma jõud, et anda üle Eesti seitse kaunist kontserti. Kontsertidel tulevad esitusele laulud mõlema mehe repertuaarist, armastusest taliteeni. Kõlavad nii uuemad lood kui ka aegumatuks lauldud palad, nagu „Imeline laas”, „Sinus endas talv” ja „Lumevärv”. Need kontserdid on tulvil ilusat eestikeelset muusikat, mis aitab mõneks hetkeks unustada kõik muremõtted ja igapäevatoimetused ning nautida vaid õhtut kahe andeka muusiku seltsis!

 
Noep tähistab kevadel suurejooneliselt sünnipäeva

Electro-pop artist Noep tähistab Kultuurikatlas 31. märtsil oma sünnipäeva suurejoonelise kontserdiga.

Kontserdil tulevad esitamisele nii palavalt armastatud hitid kui ka ports uut materjali, mida sellel õhtul esmakordselt kuulda saab.

Kontsertkavale toovad lisa head sõbrad ja külalisesinejad nii Eestist kui ka välismaalt. Kireva koosluse muudab veelgi erilisemaks Eesti üks nooruslikemaid projekt-orkestreid ÜENSO ning nagu sünnipäevale kohane, jagub ohtralt üllatusi ka soojendusesinejate ja afterparty näol.

 

Curly Strings avaldas uue singli "Kuu" koos maagilise muusikavideoga

Äsja oma teiselt Jaapani tuurilt naasnud Curly Strings avaldas uue loo ja muusikavideo "Kuu". Tegemist on viimase singliga suvel ilmunud albumilt "Hoolima". Ansambli solisti Eeva Talsi sõnul olid video võtted päris rasked, kuna filmiti kuuvalgel Peips järve kaldal, olles jalgupidi jääkülmas vees, kõleda idatuule käes. Laulja lisab, et artistina tuleb selliseid olukordi ikka ette, kus pead olema üle külmavärinatest ja jalakrampidest ning rõõmsa näoga laulma ja muusikat nautima.

Curly Strings annab koos Estonian Voicesega 20-29.detsembril seitse kontserti üle eesti (Viljandis, Haapsalus, Tartus, Tallinnas, Võrus, Paides ja Pärnus).

Ühtlasi on Curly Stringsil valminud vinüüliversioon nende suvel ilmunud kolmandast plaadist “Hoolima”.

Helikandja peal on tempokamaid ja rahulikke laule ning paar instrumentaali, mille läbivateks joonteks on siirus, positiivsus. Kõik palad on ansambel loonud ise koostöös mitmete tunnustatud eesti poeetidega (Aapo Ilves, Jaan Pehk, Juhan Aru).

Eesti muusikaauhindade galal esinevad Trad.Attack! ja Liis Lemsalu

25. jaanuaril toimuv Eesti muusikaauhindade gala üllatab läbi aegade suurima esinejatehulgaga. Spetsiaalselt selleks õhtuks loodud erisõudega astuvad lavale Trad.Attack! ja Liis Lemsalu. Esinejate nimekiri täieneb pidevalt ning järgmised artistid tehakse peagi teatavaks.

„See on üks väga tore hetk aastas, kus kohtab kõiki kaasmuusikuid, sest ülejäänud aja oleme kõik lavadel ja tuuridel,“ ütles Sandra Vabarna Trad.Attack!-ist.

Nii Liis Lemsalu kui Trad.Attack! astuvad lavale spetsiaalselt selleks õhtuks ettevalmistatud show'ga. Sandra Vabarna lubas, et nad annavad endast maksimumi nagu igal kontserdil, kuid sellest, mis täpsemalt laval toimuma hakkab, on veel vara rääkida.

Liis Lemsalu on veendunud, et sellest tuleb kõige vägevam ülesastumine, mis tal koos oma bändiga kunagi varem on toimunud. „Eriti hea meel on, et saan killukese oma värskest eestikeelsest albumist tuua EMA lavale ja televaatajate ette,“ ütles Lemsalu.

Liis Lemsalu ja Trad.Attack! tulid sel aastal välja ka uute albumitega, kuid kas nad jõuavad ka auhinnale nomineeritud artistide hulka selgub jaanuari alguses, kui tehakse teatavaks tänavused nominendid.

Pilt


Imeline värviline aeg on käes! :)

Raen Väikene

ELMARI
PÄEVAPÜÜDJA

Top 3
1 Mina Ka Nublu feat. Reket
2 Kui laubä õhta jõudis Lõõtsavägilased
3 Me täna öösel ei maga Birgit Sarrap