Tallinn ja Harjumaa 91,5    Läänemaa 92,2    Kesk-Eesti 91,7    Saaremaa 91,5    Pärnumaa 99,0    Lõuna-Eesti 91,2   Tartu linn 88,5                    
title_gallery
Muusikauudised nädal 52
03.01.2018
Ansambel Antsud kogub Hooandjas toetust uue plaadi avaldamiseks

Antsud sai tõelise hoo sisse kui pääsesid oma looga “Vihm” Eesti Laul 2017 kahekümne parema hulka. Sellest ajast alates on nad esinenud paljudel folkidel ja muudel muusikaüritustel üle Eesti.

Uuele albumile “Aja lood” tuleb 13 lugu. Loodud on nii täiesti uut muusikat kui ka puhutud elu sisse ja maitsestatud enda vürtsidega vanu rahvaviise. 

Uuele albumile tuleb ka EV100 jaoks pühendatud lugu “Kodumaa”, mille valmimisele kaasati Tallinna Ühisgümnaasiumi segakoor. Oma panuse andsid selle loo valmimisele eesti pillimeistrid Tarmo Herkül ja Kalle Tombak,  kellelt Antsud said loo salvestamiseks kodumaal valmistatud pillid.

Tulihingelisemate fännide rõõmuks leiab albumilt ka kõige suuremat tähelepanu saanud loo “Vihm”. Lisalooks on külalisesinejaga lugu, aga mis täpsemalt, jäägu esialgu üllatuseks.

 

Selgus Elmari aastalaul

 

Elmari aastalaul 2017 tiitli sai endale ansambel Terminaator looga „13 sammu“. Teise koha sai Tanel Padari lugu „Parem veelgi“ ning auväärsele kolmandale kohale tuli Ivo Linna „Saame kokku“.

 

Jaagup Kreem avaldas Elmarile antud intervjuus tiitli üle heameelt ning andis fännidele ka lubaduse, et aastal 2018 ilmub ansambli Terminaator uus album.

 

Jaagupi sõnul sündis „13 sammu“ idee Rapla ööklubi Madhouse tagaruumist lavale kõndides.

 

 

Ilmus Laura uue singli „Waterfall“ animeeritud video

 

„Waterwall“ on Laura ainuke möödunud aastal ilmunud singel. Loo autor on Sven Lõhmus, kes kirjutas ka aasta tagasi välja tulnud “Verona”, mida Laura esitas koos Koit Toomega Eurovisiooni lauluvõistlusel Kiievis.

Värske loo video on animeerinud maalikunstnik Pia Pikkor.

 

Angeelia avaldas jõulude puhul uue loo "Gift"

"Gift" räägib muusiku sõnul tõelistest kingitustest elus, mida peaksime märkama igas päevas. Inspiratsiooni sai Angeelia palju oma tütrelt, kellele on laul ka pühendatud.

"Gift" on kirjutatud ja produtseeritud Angeelia enda poolt, trummidel andis oma panuse Aivar Surva ning bassil Mick Pedaja.

 

Eesti Laul 2018 poolfinaali pääsenud Stig Rästa lugu “Home” saab nüüd kuulata Spotify’st

Stig võistleb Eurovisioonile pääsemise eest juba 12. korda. Esmakordselt astub mees aga lavale üksi, sooloartistina.

Tema lugu “Home”, mille kaasautor on Fred Krieger, räägib rahulikust ja turvalisest kodust segaste maailmasündmuste taustal ning see osaleb konkursi Eesti Laul 2018 esimeses poolfinaalis.

 

Pilt


Imeline värviline aeg on käes! :)

Tambet Ind

ÄRKA, KAUNIS MAA!

Top 3
1 Sinule Uudo Sepp
2 Kui laubä õhta jõudis Lõõtsavägilased
3 Mina ka Nublu feat. Reket