Tallinn ja Harjumaa 91,5    Läänemaa 92,2    Kesk-Eesti 91,7    Saaremaa 91,5    Pärnumaa 99,0    Lõuna-Eesti 91,2   Tartu linn 88,5                    
title_gallery
Ilmus elulooraamat Toomas Annist
26.04.2010
Ilmavalgust nägi viimased kaks aastat järjest Aasta meesartistiks valitud laulja Toomas Anni elulooraamat. Anni rääkis Elmari hommikuprogrammis, et skandaale sealt otsida ei tasu.
 
“Vaevalt, et te sealt seda saate nagu Mihkel Raua raamatust “Musta pori näkku”,” rääkis Anni. “Ma ei ole selline inimene ja teatud asjad jäävad ikka endale ka saladuseks.”
 
“See ei olnud tegelikult minu idee ja ma puiklesin sellele ka päris pikalt vastu,” rääkis Anni raamatu saamisloost. “Minu meelest kirjutatakse elulooraamatuid siis kui sa oled juba küpsemasse ikka jõudnud. Aga mulle tuli üllatusena, kui üks kirjastus sellise pakkumisega eelmisel suvel minu juurde tuli. Nad käisid peale nagu uni ja ma lõpuks ütlesin, et teeme ära. Siis hakkas asi arenema. Saime raamatu autoriga käsikirja valmis ja siis jäi asi jällegi toppama. Raamat pidi ilmuma jõuludeks, aga kirjastus hüppas lõpuks alt ära. Raamatu autor leidis uue kirjastuse, aga me ei saanud ka nendega päris kokkuleppele. Lõpuks oli Fookus Meedia, kes raamatu välja andis, kohe nõus. Siis käis kõik hästi kiirelt ja pooleteise kuu jooksul oli asi valmis,” meenutas Anni.
 
Raamat on nii värske, et selle kangelane pole seda ise veel käes jõudnud hoidagi. “Saatsin just kirjastusele kirja, et nad mulle ka eksemplari saadaksid, et saaksin ise ka sirvida,” naeris Anni.
 
Mais peaks ilmuma ka Anni järgmine album. “Oma stiilist ma väga kaugele ei taha minna. Mõtlesime produtsendiga, et teeme tuntud lauludest uued kaverid. Seal on muidugi ka päris värskeid laule, aga inimene on selline, et kui ta võtab plaadi kätte ja ta neid laule teab, siis ta selle plaadi ka ostab,” rääkis Anni.
 
Uue albumi pealkirjaks saab “Rohelised niidud”, kus on olemas ka samanimelise loo kaver.
Pilt


Imeline värviline aeg on käes! :)

Priit Rand

ÕHTUSUMIN

Top 3
1 Mina Ka Nublu feat. Reket
2 Kui laubä õhta jõudis Lõõtsavägilased
3 Me täna öösel ei maga Birgit Sarrap