Tallinn ja Harjumaa 91,5    Läänemaa 92,2    Kesk-Eesti 91,7    Saaremaa 91,5    Pärnumaa 99,0    Lõuna-Eesti 91,2   Tartu linn 88,5                    
title_gallery
Tanja Mihhailova keskendub sooloplaadile
18.05.2010
Möödunud nädala lõpus kuulutas ajakiri Kroonika välja selle aasta seksikaimad. Seksikaim mees on Uku Suviste ja seksikaim naine Tanja Mihhailova. Hommikuprogrammis uurisime, kuidas Tanjal läheb.
 
Tanja, palju õnne uue tiitli puhul! Mikul on tiitel juba varsemast olemas. Kas te olete nüüd Eesti seksikaim perekond?
 
(Naerab) Pärjatuim vist küll, aga mitte ainuke.
 
Laulusaade on lõppenud. Millega sa nüüd tegeled?
 
Tõusen üles, lähen stuudiosse ja meil on tantsukoolis varsti kevadkontsert, sellega on ka vaja tegeleda. Tööd on ikka palju.
 
Oled sa pettunud, et jäid laulusaates teiseks?
 
Pettunud ei ole, sest me saime sellest saatest palju häid asju. Natukene kurb olen ikka, aga mitte ülemäära. Meie eesmärk oli pakkuda kõva konkurentsi ja seda me ka tegime.
 
Mida sina kui laulja sellest saatest õppisid?
 
Õppisin pedagoogi poolelt. Päris huvitav oli valida laule vastavalt selle inimese oskustele, kes ei ole professionaalne laulja. Lauljana pole ma varem nii suurest teleprojektist osa võtnud ja see andis kogemusi juurde.
 
On teid Margus Hansoniga ka juba esinema kutsutud?
 
Ettepanekuid on juba tehtud, aga Margus on väga kiire mees ja kuna ta pidi Tallinnas varem olema, siis võttis ta puhkepäevi ja peab need nüüd topelt järgi tegema. Me ei usu, et me Margusega tuurile läheme, aga midagi võiks ikka teha. Oled juba harjunud, et 2 kuud näed inimest ja teed koos proove ja nüüd on järsku läbi. Nii et kui me igatsema hakkame, küll me koos kuhugi ikka esinema läheme.
 
Viimati astusid sa üles Sunday Moodi koosseisus. Kas nüüd tegeled soolomaterjaliga?
 
Ikka. Tahtsin juba kevadel soolokarjääriga tegeleda, aga laulusaade tuli vahele ja võttis väga palju aega, nii et ma stuudiosse ei jõudnudki. Nüüd on uuesti aega sooloprojektiga tegeleda.
 
Millal sinu sooloplaati oodata võib?
 
Me tegeleme sellega suvel ja plaat peaks valmis jõudma septembriks.
Pilt


Imeline värviline aeg on käes! :)

Priit Rand

ÕHTUSUMIN

Top 3
1 Mina Ka Nublu feat. Reket
2 Kui laubä õhta jõudis Lõõtsavägilased
3 Me täna öösel ei maga Birgit Sarrap