Tallinn ja Harjumaa 91,5    Läänemaa 92,2    Kesk-Eesti 91,7    Saaremaa 91,5    Pärnumaa 99,0    Lõuna-Eesti 91,2   Tartu linn 88,5                    
title_gallery
Mart Normet: Eurovisioon on spordivõistlus
25.05.2010
Õhtul astub Oslos Eurovisiooni võistlustulle Malcolm Lincoln. Hommikuprogrammis uurisime ETV Meelelahutussaadete juhilt Mart Normetilt, mis tunded kohapeal valitsevad.
 
“Kui õhtule ette vaadata, siis üritame kogu meeskonnal meeleolu hoida nii, et need, kes peavad lavale minema, tunneksid ennast vabalt. Ja see ongi kõige tähtsam,” kommenteeris Normet kohapealt.
 
Normeti sõnul saab Malcolm Lincoln Oslos kiita mõtlevate inimeste käest. “Selles mõttes on olnud Eesti rahva valik sel aastal hästi, hästi ootamatu,” lisas ta.
 
Poolfinaalist edasipääsu meeskond prognoosida ei taha. “Keegi ei ole siia tulnud ju kaotama. Aga oleme ausad, kahjuks on Eurovisioon ikkagi spordivõistlus. Ja kui sa lähed võistlusele, siis tuleb hästi kiiresti joosta. Seda üritame meie ka täna. Aga siin tuleb vahe kunsti ja spordi vahel sisse. Sa hakkad küll kiiresti jooksma, aga sa ei tea, kas su jooks on piisavalt ilus või šarmikas. Kas ta jõuab kohale kõikidesse Portugali ja Albaania kodudesse jne,” kommenteeris Normet.
 
Juhul kui Malcolm Lincoln täna poolfinaalist edasi ei pääse, vahetab Eesti delegatsioon lennupiletid ringi ja saabub juba enne finaali koju tagasi. “Pole mõtet siia ju kudema jääda,” põhjendas Normet.
Pilt


Mõnus jaanuarikuu...

Egon Pentjärv

Ö

Top 3
1 Sel ööl on tunne Liis Lemsalu
2 Loomade farm Terminaator
3 Need read Karl-Erik Taukar