Tallinn ja Harjumaa 91,5    Läänemaa 92,2    Kesk-Eesti 91,7    Saaremaa 91,5    Pärnumaa 99,0    Lõuna-Eesti 91,2   Tartu linn 88,5                    
title_gallery
Eduard Toman: mõtlen, et võiks hakata kohe päris lauljaks
30.05.2010
Näitleja ja laulja Eduard Toman sai 25. mail 50-aastaseks. Nädalalõpus tähistab ta seda 3 kontserdiga Jõhvis, Tartus ja Tallinnas. Lisaks juubilarile astuvad üles Anne Veski, Henrik Normann, lastekoor Allegro, Jürmo Eespere ansambel GEP ja keelpillikvartett Ooper-Kvartett.
 
Toman meenutas, et alustas laulmist juba 6-aastaselt. “Alguses laulsin, aga siis tuli vahele teater ja seal laulsin juba palju vähem. Viimasel kahel aastal olen aktiivsemalt laulmise juurde tagasi tulnud ja nüüd juba mõtlen, et võiks hakata kohe päris lauljaks,” rääkis juubilar.
 
Karjäärile tagasi vaadates tunnistas Toman, et on rahul. “Ligi 100 väiksemat ja suuremt rolli. Kurta ma ei saa. Vahel juba mõtlen, et tean teatrist kõike,” rääkis näitleja.
 
Samas tõmbab teda, aga ühe rohkem jätkuvalt laulmise poole. “Olen juba vana ja midagi sellist, mida järgmistele põlvkondadele pärandada, mul polnud. Nüüd, esimese plaadiga, on see viga parandatud,” naeris Toman. “A nam vsjo ravno”-le on ilmunud ka juba järg, kus Toman laulab koos lastekoor Allegroga tuntud vene multifilmide hitte.
 
Kui seni on Tomanilt ilmunud kaverid, siis nüüd tunnistas näitleja, et ka omaloomingut on sahtlisse tekkinud juba päris palju. “Ma kirjutasin teatris paljudele etendustele originaalmuusikat ja lasteetendustele ka laule. Ka endale olen varem kirjutanud ja see kõik võiks leida tulevikus endale mõnel plaadil koha,” rääkis Toman.
Pilt


Mõnus jaanuarikuu...

Ö

Top 3
1 Sel ööl on tunne Liis Lemsalu
2 Loomade farm Terminaator
3 Need read Karl-Erik Taukar