Tallinn ja Harjumaa 91,5    Läänemaa 92,2    Kesk-Eesti 91,7    Saaremaa 91,5    Pärnumaa 99,0    Lõuna-Eesti 91,2   Tartu linn 88,5                    
title_gallery
Helen Tartes plaanib üle 7 aasta uut plaati
08.06.2010
Lauljanna Helen Tartes on üle 7 aasta välja andnud uue singli “Täna”. Hommikuprogrammis uurisime, millega Helen vahepeal on tegelenud.
 
“Mul on tekkinud vahepeal juurde uusi kirgi,” rääkis Helen. “Näiteks omandasin 2 magistrikraadi. Õppimine ning psühholoogia ja kunstiteraapia on saanud päris suureks osaks minu elust. Lisaks olen saanud vahepeal ka 2 last,” naeris Helen. Noorem on Heleni sõnul juba 2-aastane, mistõttu jääb emal üle ka aega rohkem muusikaga tegeleda.
 
“Ma olen laule pidevalt juurde kirjutanud. Nüüd on nad vaja plaadistada ja uus singel “Täna” ongi nendest esimene,” rääkis Helen. Uuel laulul teeb kaasa ka Tõnis Mägi. “Andsin talle laulu kuulata ja see meeldis talle väga,” kommenteeris lauljatar.
 
Helen kirjutab oma laulud peamiselt ise. Vahepeal tuleb appi tema abikaasa, kes ka mänedžeri ametit peab. “Kui mina ei suuda väga kiiresti laulule viisi kirjutada, siis tema haarab need enda kätte ja kui ma töölt koju tulen, on viis juba olemas. Ja need on fantastiliselt head viisid,” kirjeldas Helen koostööd oma abikaasaga.
 
Kui laul “Täna” on mõtlik ballaad, siis Helen lubab, et järgmine laul on juba tempokam. “Suve lõpus tahaks tulla välja uue singliga. See on Gloria Estefani loo “Wrapped” kaver, millele ma tegin eestikeelsed sõnad. Olen seda ka juba esitanud ja inimestele paistab see hästi peale minevat,” kommenteeris Helen.
 
Kõigi eelduste kohaselt peaks Heleni sõnul olema sel aastal oodata ka tema uut albumit.
Pilt


Mõnus jaanuarikuu...

Mari-Liis Männik

EESTI LUGUDE
EDETABEL

Top 3
1 Sel ööl on tunne Liis Lemsalu
2 Loomade farm Terminaator
3 Kingitus Inga ja Toomas Lunge