Tallinn ja Harjumaa 91,5    Läänemaa 92,2    Kesk-Eesti 91,7    Saaremaa 91,5    Pärnumaa 99,0    Lõuna-Eesti 91,2   Tartu linn 88,5                    
title_gallery
Regatil ilmus esimene album “Tallinn-80”
16.06.2010
Ansamblil Regatt on ilmavalgust näinud esimene kauamängiv pealkirjaga “Tallinn-80”, kust leiab suure suure hulga 80ndate hittlaule, mis saanud tänapäevasema kõla juurde.
 
“Valikuprintsiibiks oli see, et lood oleksid tuntud, aga mitte väga leierdatud,” kommenteeris Marek laulude valikut. “Lisaks veel see, et neid oleks meil endal huvitav mängida,” täiendas Mattias.
 
Plaadi tulemusega jäid mõlemad mehed väga rahule. “Kas just 100%, aga rahule jäime kindlasti,” kommenteeris Marek. “Midagi jääb ikka kripeldama, et oleks võinud midagi juurde teha või mõnda veidi teisiti teha, aga kuhugi tuleb tõmmata piir ja alati saab järgmisel plaadil tegemata jäänud mõtteid realiseerida.”
 
Plaadil lööb kaasa ka Sergei Pedersen, kes omal ajal mängis ansamblis Radar klahvpille. “Tema sulest on albumil ka 2 lugu. Esimene on “Mina ise”, mis on kirjutatud kahasse lahkunud Kaja Kõlariga ja teine on tema enda lugu “Reis paradiisi”. Ma arvan, et ta jäi meie versioonidega rahule,” kommenteeris Mattias.
 
Juulis asub Regatt “Sunfesti” raames Eestis tuuritama. Koos nendega astub lavale ka Jan Uuspõld.
Pilt


Imeline värviline aeg on käes! :)

Priit Rand

SOOVIDE AEG

Top 3
1 Mina Ka Nublu feat. Reket
2 Kui laubä õhta jõudis Lõõtsavägilased
3 Me täna öösel ei maga Birgit Sarrap