Tallinn ja Harjumaa 91,5    Läänemaa 92,2    Kesk-Eesti 91,7    Saaremaa 91,5    Pärnumaa 99,0    Lõuna-Eesti 91,2   Tartu linn 88,5                    
title_gallery
Gerli Padar vahetab välja Reet Linna
21.06.2010
25. juunil toimub ETV uue saatesarja “Lauluga maale” esimene salvestus Avinurmes. Tegemist on populaarse saate “Laulge kaasa” mantlipärijaga, ent uuenenud on nii formaat kui kui ka uued on saatejuhid. Reet Linna asemel laulab ette Gerli Padar ning kohalikku elu uurib Jüri Aarma.
 
“Väga suur erinevus on ka see, et meil on nüüd bänd,” rääkis Gerli Elmari hommikuprogrammis saate uuendustest. “See on Antti Kammiste bänd ja meil on seal trummid ja basskitarr ja rahvas saab tunda, mis tunne on ka ägeda bändiga koos laulda.”
 
Palju on jäänud ka samaks. Näiteks löövad ka seekord kaasa mitmed külalisesinejad. “Meil on väga vahvad külalised. Jassi Zahharov, Nele-Liis Vaiksoo, Maltised, Kaire Vilgats, Indrek Kalda ja Anne Veski,” loetles Gerli.
 
Gerli sõnul eelnevalt mingeid laule selgeks õppima ei pea. “Meil pole nii kiire tempo ja kellelegi mikrofoni sunniviisiliselt nina alla ei topita. Kõik on vabatahtlik lust ja laulurõõm. Laule on väga erinevaid ja erinevatest aegadest. Kõik on väga tuntud lood. Keegi kindlasti hätta ei jää.”
 
“Pidu toimub absoluutselt iga ilmaga,” kinnitas Gerli.
 
Saate salvestused toimuvad 25. juunil Avinurmes, 3. juulil Ülenurmes, 10.juulil Kihnus, 11. juulil Roostas, 24. juulil Moostes ja 31. juulil Jumindal.
Pilt


Ilusat advendiaega!

Tiiu Sommer ja
Lauri Hermann

ÄRKA, KAUNIS MAA!

Top 3
1 Loomade farm Terminaator
2 Tükike taevast Tanel Padar
3 Me täna öösel ei maga Birgit Sarrap
Küsetlus

Missugune koht kodus vajab remonti?