Tallinn ja Harjumaa 91,5    Läänemaa 92,2    Kesk-Eesti 91,7    Saaremaa 91,5    Pärnumaa 99,0    Lõuna-Eesti 91,2   Tartu linn 88,5                    
title_gallery
Muusikauudised 25.nädal
25.06.2010
Kerstin ja Elmar Liitmaal oli hubane pulmapidu

Nädal tagasi, 19. juunil vaid kahekesi oma abielu registreerinud aeroobikatreener Kerstin Kurn (28) ja Elmar Liitmaa (39) pidasid sama päeva õhtul sõpradega maha ka pulmapeo. Naisteleht kirjutab, et kodune grillipidu koos saunaga peeti maha Kerstini vanemate koduõuel Nõmmel. Pulmakutsed saadeti sõpradele välja vaid nädalapäevad enne pidu. Kõigi jaoks oli paari abiellumine meeldivaks, ent suureks üllatuseks.Vahetult pärast registreerimist muutis Kerstin kõikides suhtlusportaalides ära oma perekonnanime Kurn - nüüdsest on ta ametlikult Kerstin Liitmaa.Mesinädalate plaane pole alles kuu aega tagasi Taist naasnud paar veel pidanud, pärast pulmi põrutasid noored kodusele Saaremaale, et veeta seal esimene jaanipäev abikaasadena.

Jaanus Nõgisto poeg Jan Erik sõudis abieluranda

Ansambel Ruja kidramehe ja telerežissööri Jaanus Nõgisto (54) poeg Jan Erik (28) sõudis üle-eelmisel reedel abieluranda. Anarhistlikus stiilis pulm, nagu Jaanus seda nimetab, algas Koplis asuvas kirikus ja jätkus Viimsi peokeskuses.Juba paar aastat koos elanud režissöör Jan Erik ja advokaat Jaana Penne pidasid maha korraliku suure pulmapeo, mis kestis päevi, kirjutab Publik.Et vanem Nõgisto pulmas kunagi ei mängi, ei teinud poeg talle selleks ka nüüd ettepanekut ning pulmas söödi, joodi ja tantsiti ansambli Röövel Ööbik saatel.

Gerli Padar vahetab välja Reet Linna

25. juunil toimus ETV uue saatesarja “Lauluga maale” esimene salvestus Avinurmes. Tegemist on populaarse saate “Laulge kaasa” mantlipärijaga, ent uuenenud on nii formaat kui kui ka uued on saatejuhid. Reet Linna asemel laulab ette Gerli Padar ning kohalikku elu uurib Jüri Aarma. “Väga suur erinevus on ka see, et meil on nüüd bänd,” rääkis Gerli Elmari hommikuprogrammis saate uuendustest. “See on Antti Kammiste bänd ja meil on seal trummid ja basskitarr ja rahvas saab tunda, mis tunne on ka ägeda bändiga koos laulda.” Palju on jäänud ka samaks. Näiteks löövad ka seekord kaasa mitmed külalisesinejad. “Meil on väga vahvad külalised. Jassi Zahharov, Nele-Liis Vaiksoo, Maltised, Kaire Vilgats, Indrek Kalda ja Anne Veski,” loetles Gerli Elmarile.

Valmis Trafficu muusikavideo "Elekter"

Eesti pop-rocki bänd Traffic sai valmis uue muusikavideo koostöös Contraga valminud loole “Elekter”. Videos figureerivad tegelased teiselt planeedilt, kellele Türgi on veel eksootilisem koht kui pika talve külma käes vaevelnud eestlastele. Videos veedavad viis tulnukat oma puhkust e. tegelevad kõikide asjadega, mida turistid tavaliselt teevad - hullavad basseinis, sõidavad banaaniga, veedavad aega hotellitoas ja lõpuks peavad maha ühe korraliku peo. Kõiki rolle kehastavad Trafficu bändiliikmed ise. Muusikavideo filmiti Türgi lõunarannikul. Enamik tegevusest toimub kuurorthotellis. Viimasel võttepäeval sattusid Trafficu liikmed muide ka karmi liiklusõnnetuse tunnistajateks. Nimelt mööduti teelt välja sõitnud turismibussist, milles hukkus 15 inimest.
Valminud video leiab ka youtube`st!

Tanja Mihhailova igatseb anda staadionikontserti

Võluv Tanja tahaks särada staarirollis tõelisel staadionikontserdil, kus teda kuulavad kümned tuhanded andunud fännid.Ja mitte niisama, see peab juhtuma tema sünnipäeval, selgub Õhtulehest. «Loodan, et saan oma sünnipäeval esineda tervele staadionile nagu kõik välismaa artistid!» seletas Tanja õhinal.Tänavu Tanja nii suurt sünnipäevakinki ei saanud: möödunud laupäeval tähistas ta oma 27. sünnipäeva, kuid staadionikontserti anda polnud võimalik. See-eest suundub laulutäht 1. juulist koos Lauri Liivi, Alen Veziko ja Olav Ehalaga tuurile «Suveõhtu romantika», millega tähistatakse Ehala 60. sünnipäeva. Sedapuhku on staadionite asemel esinemispaikadeks Eestimaa mõisad ja lossid, aga romantilise meelelaadiga Tanjal pole ka nende vastu midagi.

Kairit Tuhkanen vananeb

"Elu, mida ma elan, ei ole halb, aga ei ole ka kõige kergem. Ma tunnetan vananemist iga keharakuga, aga mõistus ütleb, et pean tegema neid asju, mida teen. Ma pean ju ära elama," räägib lauljatar Kairit Tuhkanen, kes peale laulmise töötab ööklubis Venus baaridaamina. "Ajakirjanduses kõik kommenteerivad, et küll ma olen paks, ei oska laulda jne. Kui iga kommenteerija annaks kasvõi ühe krooni oma kuupalgast mulle, uskuge mind, ma hoolitseksin palju rohkem oma saleda välimuse eest," põrutab otsekohesuse poolest tuntud 30aastane Kairit Tuhkanen elik Niki ajakirjas Naised.

Ahvenamaa pillimehed ehitasid jaanipäevaks meiupuid

Kolme päeva jooksul ehitas Ahvenamaa ansambel "Kvinnfolk" tosina viiuldajaga mitmel pool Kihnus, Manilaiul, Pärnus ja Viljandis meiupuid, vahendab Postimees.“Tegime neid koos kihnu lastega toorest haavapuust, ehtisime aga haavalehtede ning põllulilledega,” rääkis meiepuude ehitamise üks eestvedaja Mark Soosaar. “Ahvenamaa meiupuu pole ainult rist, see meenutab ka laeva peamasti ehk olema laevaraa sümboliks (sõna "raa" ongi laen rootsi keelest eesti keelde)”.Pärast meiupuu püstiajamist hüütakse Ahvenamaal kolmekordne "Hurraa!" ning tantsitakse kokkujooksmise labajalga.Sellised lillelõhnalised meiupuud seisavad nüüd Kihnu rahvamaja, Manija saarekeskuse, Pärnu uue kunsti muuseumi ja Viljandi uue kunsti muuseumi juures.

Mihkel Ratt sai ansambliga "Flash" valmis singli "Hipid tulevad tagasi".

Lugu räägib ajastust tingitud ühiskondliku suhtumuse uuest suunast - aeg on õppida elama nii, et me üle teineteise ei käi.Loo pealkiri on veidi äärmuslik ja koomiline, kuid sõnum selle looga on lühidalt lihtne.Augustis on Mihklil plaan anda raadiojaamadesse teine singel ning sügise alguses ilmutada debüütalbum.Loo "Hipid tulevad tagasi" muusika on loonud ansambel Flash, sõnad kirjutasid Aapo Ilves ja Mihkel Ratt
Pilt


Mõnus jaanuarikuu...

Egon Pentjärv

Ö

Top 3
1 Sel ööl on tunne Liis Lemsalu
2 Loomade farm Terminaator
3 Need read Karl-Erik Taukar