Tallinn ja Harjumaa 91,5    Läänemaa 92,2    Kesk-Eesti 91,7    Saaremaa 91,5    Pärnumaa 99,0    Lõuna-Eesti 91,2   Tartu linn 88,5                    
title_gallery
Tahan sõita ohutult!
06.07.2010
Juba kümnendat aastat järjest korraldavad Eesti Post, Politsei- ja Piirivalveamet, Falck Autoabi, Coca-Cola Hellenic ja Regio ühist rattaretke, et teadvustada rattaga ohutult liiklemist ja liikluskeerises toimetulemist. Kümne aasta jooksul on liikluses hukkunud 144 jalgratturit.
 
AS Eesti Post kommunikatsioonijuht Inge Suder rääkis raadio Elmar Hommikuprogrammis, et 9.–10. juulil stardib retkele ligemale sada ratturit. Tänavu sõidetakse üle 200 km Lääne-Virumaa, Jõgevamaa ja Tartumaa teedel, kogu teekonna vältel külastatakse kohalikke postkontoreid, piirivalvekordoneid ja tehakse koostööd Politsei- ja Piirivalveameti esindajatega.
 
Suderi sõnul on heaks tavaks saanud, et iga läbitava omavalitsuse territooriumil sõidavad retke kaasa kohaliku võimu esindajad. Peatuskohtadesse on oodatud kõik huvilised- seal tehakse ratta tehniline ülevaatus, parema nähtavuse ja ohutu liiklemise tagamiseks lisatakse helkureid, samuti räägitakse ohutust liiklemisest ja kiivri kandmise vajalikkusest.

 
Rattaretke kaardi leiab : http://www.regio.ee/rattaretk2010/
Pilt


Mõnus jaanuarikuu...

ELMARI TANTSUÕHTU

Top 3
1 Sel ööl on tunne Liis Lemsalu
2 Loomade farm Terminaator
3 Need read Karl-Erik Taukar