Tallinn ja Harjumaa 91,5    Läänemaa 92,2    Kesk-Eesti 91,7    Saaremaa 91,5    Pärnumaa 99,0    Lõuna-Eesti 91,2   Tartu linn 88,5                    
title_gallery
Ühtelaulmine peaks kokku tooma Eesti suurima koori
19.07.2010
20. augustil toimub Eesti Vabriigi taasiseseisvuspäevale pühendatud suur peoüritus, kuhu on oodatud koos laulma kõik eestimaalased. Ühtelaulmine ühendab kaks Eestit laialt tuntuks teinud kaubamärki – laulmise ja IT.
 
Saatejuht Arlet Palmiste rääkis hommikuprogrammis, et 20. augustil kell 20.30 tulevad Kanal 2 ekraanile 8 tuntud dirigenti, kes igaüks juhatab üht laulu. “Kes tahab vaadata kodus või kus iganes, saab vaadata. Teine point on see, et me oleme kokku leppinud mitmete Eesti punktidega, kus see kuvatakse suurtele ekraanidele, mille taha kogunavad lauluhuvilised, kes vaatavad dirigenti ja saavad kõik koos kaasa laulda. Meie soov on, et nendest kohtadest võetakse laulmine üles veebikaameratega ja läbi interneti kuvatakse see meile. Elion võtab need enda juurde keskserverisse kokku ja kuvab sealt edasi ühe suure maatriksina. Me ise arvame, et sellest võiks kujuneda suurim Eesti laulukoor üleüldse,” kirjeldas Palmiste.
 
Repertuaariks on kõigile tuntud koorilaulud nagu “Kungla rahvas”, “Ta lendab mesipuu poole”, “Sind surmani”, “Tuljak”, “Põhjamaa” jne. 
 
Lauluplatse saab registreerida aadressil www.elion.ee/laulmine.
Pilt

Kuula Elmarit, sest siit tuleb kõige mõnusamaid eestikeelseid laule!

Priit Rand

ELMARI TALVEÕHTU

Top 3
1 Saame kokku Ivo Linna
2 Tahan ma Patune Pool
3 Püüab meid Liis Lemsalu
Küsetlus

Millise neist uusaastalubadustest andsid sina?