Tallinn ja Harjumaa 91,5    Läänemaa 92,2    Kesk-Eesti 91,7    Saaremaa 91,5    Pärnumaa 99,0    Lõuna-Eesti 91,2   Tartu linn 88,5                    
title_gallery
Chalice salvestab uut albumit kassettidele
29.07.2010
Chalice ehk Jarek Kasar astub 31. juulil Luunjas üles uue koosseisuga, kuhu kuuluvad ka ansamblis Bombillaz mängivad Arno Kalbus ja Tanel Liiberg.
 
“Me kohtusime Arnoga siis kui esitasime Tõnis Mäe “Tarkuse” oratooriumit. Klapp oli hea ja hakkasime niisama jämmima. Küsisin Arnolt, et kui me bassimeest tahaksime, siis kes see oleks. Ta ütles, et Tanel. Nüüd oleme kõvasti proove teinud ja esialgu minu loomingut harjutanud, aga ma arvan, et tulevikus teeme kohe midagi täiesti uut,” rääkis Jarek oma uutest bändimeestest. Meestega ühineb kontserdil ka bansurimängija Krista Joonas.
 
“Ma saan nüüd lõpuks teha bändiga neid asju, mida ma ammu olen teha tahtnud. Kui ma klaveriga esinen, siis ei ole seal saundilist virr-varri. Bändiga on helipilt nüüd muutunud,” kommenteeris Jarek bändiga seotud muutuseid.
 
Jarek tegeleb hetkel ka oma uue stuudioalbumi kallal. “Lood on kõik valmis, aga lindistamisega olen poole peal,” rääkis muusik. Uut materjali iseloomustada on Jarekil keeruline. “Ma ei oska selle kohta öelda mitte midagi iseloomustavat, sest seda ei saa kuhugi raamidesse suruda. Ta on kindlasti teistmoodi kui eelmised 4 albumit. Ma lindistan seda kassetimängijatega, nii et saund saab olema kindlasti vanaaegsem.”
 
Uut plaati prognoosib Jarek sügiseks.
Pilt

"Eesti Lugude Edetabel" on puhkusel! :) Augustis jälle...

Raen Väikene

ELMARI SUVEPÄEV

Top 3
1 Mis kuradi kohas ma elan? Brigita Murutar
2 Süda taob Liis Lemsalu feat. Ott Lepland
3 Suvepäike Def Räädu & J.O.C