Tallinn ja Harjumaa 91,5    Läänemaa 92,2    Kesk-Eesti 91,7    Saaremaa 91,5    Pärnumaa 99,0    Lõuna-Eesti 91,2   Tartu linn 88,5                    
title_gallery
Muusikauudised 30.nädal
02.08.2010
Lea Liitmaa sünnitas tütre

Lauljatar Lea Liitmaa tõi 23. juulil ilmale oma kolmanda lapse. Tütrekese nimeks sai Geiti Gerbera Ulviku, kirjutab Kroonika.
Värske emme sõnul tunnevad mõlemad osalised ennast hästi. Peres on juba sirgumas oktoobris kaheaastaseks saav tütar Jasmiin Dali ning Lea varasemast kooselust teismeline poeg Robi. Lea elukaaslane on muusik Silver Ulvik.

Katrin Siska teeb trenni kolm korda päevas

Endine ninjatüdruk Katrin Siska usub, et jooga ja range distsipliin aitab tal säilitada noorusliku värskuse, mida kõrge eani nautida.
Isegi puhkuse ajal teeb Katrin trenni kolm korda päevas, ärkab seitsmest ning uinub juba kell üksteist õhtul, kirjutas Kroonika.
Veendunud joogaharrastajana usub Katrin, et igapäevaselt harjutusi tehes ja õigeid toitumisviise järgides on võimalik kaua õnneliku, terve, kauni ja noorena elada: «Sellist vitaalsust ma taotlengi.», ütles Katrin.


TV3 toob sel sügisel ekraanile rahvusvahelisel formaadil «Got Talent» põhineva suur-show «Eesti talent».

Inglismaal loodud, kuid 2006. aastal USAs debüteerinud maailma suurim ja värvikaim talendi-show on tänaseks jõudnud juba rohkem kui kolmekümnesse riiki, nüüd ka Eestisse.
«Just tänu sellele, viimasel ajal maailmas enim vaatajate tähelepanu köitnud formaadile on sündinud paljud staarid – meenutame Susan Boyle´i või Paul Pottsi. TV3 jaoks on «Eesti talent» jätkuks uute andekate inimeste leidmisele ning nende tähelennule hoo andmisele,» ütles TV3 tegevjuht Priit Leito.
Saadet hakkavad juhtima Eda-Ines Etti ja Tanel Padar.

Tuvi võitles kajakaga

«Lasin hetkeks koera vabalt liikuma ja siis tuli suur kajakas pikeerima. Lendasin hullu kisaga peale ja sain koera kätte,» räägib kunagise pundi Caater tantsijatar Monica Tuvi, kuidas ta päästis oma chihuahua-tõugu sülekoera jultunud linnu rünnaku käest.
Tuvi kirjeldab sündmusi, mis leidsid aset jalutuskäigul Tallinnas sadama piirkonnas, kus armastavad liikuda pirakad kajakad, vahendab Õhtuleht õnneliku lõpuga vahejuhtumit. Lisaks selgub, et Tuvi koer nimega Dollar, vanus neli aastat, eelistab palava ilmaga püsida varjus, kuid talub ilmaolusid vapralt.

Lenna uus video

Lauljatar Lenna Kuurmaa, kes andis aprillis välja oma esimese sooloplaadi, on valmis saanud ka video loole "Kogu tõde jüriööst".
Laulja ja helilooja Vaiko Eplik on rahul, et sai Lenna Kuurmaa debüütplaadile lugusid kirjutades teha head popmuusikat. "Endale kirjutan tavaliselt sellist keerulisemat muusikat," kommenteeris Eplik.
Ka Lenna on albumiga väga rahul.
Video operaatorid on Indrek ja Elina Kasesalu, montaaži tegi Indrek Kasesalu.
Raadio jätkuvalt pilti ei näita, nii et video peate ise üles otsima, aga lugu saame nüüd kuulata küll.

Anis mängib filmis

Sel nädalal hakati üles võtma uut kodumaist komöödiafilmi pealkirjaga «Kormoranid ehk nahkpükse ei pesta». Maimiku ja Tolgi linateoses sai rolli ka superstaari saates kuulsust kogunud Anis Arumets aka Staari-Anis.
Filmis teeb kaasa ka superstaari saate võitja Birgit Õigemeel.

Birgit Õigemeel sai rahvusvahelisel lauljate võistlusel teise koha!

Birgit saavutas nädal tagasi Rootsis toimunud rahvusvahelisel lauljate võistlusel Baltic Song Contest teise koha, esitades loo „365 Days“.
Nii lugu kui lauljatar pälvisid publiku ja zhürii hulgas rohkelt tähelepanu.

Igal aastal pürib võistlusele hulganisti lauljaid erinevatest riikidest, kelle hulgast lõppvõistlusele pääseb kümme. Tänavu osalesid finaalis lisaks eestlannale lauljad Rootsist, Poolast, Itaaliast, Lätist, Hispaaniast, Venemaalt, Makedooniast ja Iirimaalt.
Birgit Õigemeele sõnul tuli talle teise koha vääriliseks tunnistamine suureks üllatuseks.
Tänavuse Baltic Song Contest’i võidu napsas lätlanna Aisha, kes esindas Lätit sel aastal ka Eurovisooni lauluvõistlusel. Birgiti sõnul on tegemist väga tugeva häälega, karismaatlilse ja energilise lauljatariga.

Rolf Roosalu sai rahvusvahelisel lauljate võistlusel teise koha!

Nädal tagasi toimus Ukrainas lauluvõistlus «Mere laulud 2010», kus Rolf Roosalu sai teise koha ning 60 000 krooni suuruse auhinnaraha.
Konkursil osales 19 lauljat 18 riigist. Rolf sai kutse korraldaja Eka Chitasvililt. Esimesel päeval, mil žüriis istus ka Laima Vaikule, lauldi tuntud hitti, vahendab Õhtuleht.

Teisel päeval tuli esitada kas oma originaallugu või oma maal kuulsaks lauldud hitt. Teise loona esitas Rolf omaloomingut viimaselt kauamängivalt «Ööjanune».
Suurejoonelisel autasustamistseremoonial esitas Rolf laulu «Tuulepealne maa».

Uku Suviste võitis Jurmala Lauluvõistlusel kolmanda koha

Laulja Uku Suviste valiti juba kevadel üheks 125-st kandidaadist, kes Lätis Jūrmala lauluvõistluse finaali 16 laulja hulgas mõõtu võtab.
Novoja Volna/New Wave on rahvusvaheline laulukonkurss, mis suunatud 16-30 aasta vanustele noortele talentidele. Suurele avapeole olid lisaks pisut vähemtuntumatele osalejatele ka suured staarid lustima saabunud. Nii võis punasel vaibal teiste hulgas näha näiteks ka aegumatut ning alati glamuurset Valeri Leontjevit.

Jurmala võistluse finaal toimus 1. augustil.
Pilt


Imeline värviline aeg on käes! :)

Kristiina Kraus ja
Tambet Ind

SÕNUMISOOVID/
INTERNETISOOVID

Top 3
1 Sinule Uudo Sepp
2 Kui laubä õhta jõudis Lõõtsavägilased
3 Mina ka Nublu feat. Reket