Tallinn ja Harjumaa 91,5    Läänemaa 92,2    Kesk-Eesti 91,7    Saaremaa 91,5    Pärnumaa 99,0    Lõuna-Eesti 91,2   Tartu linn 88,5                    
title_gallery
Uues Aliase telemängus tahab end proovile panna üle 400 mängija
10.08.2010
Sügisest jõuab Kanal 2 ekraanile uus telemäng “Alias”, mis baseerub populaarsel sõnaseletusmängul ning mille saatejuht on Kristjan Jõekalda.
 
Jõekalda rääkis hommikuprogrammis, et mujal maailmas on “Alias”’e mäng natukene laiem. “Seal tuleb sõnu seletada ka kätega ja pantomiimi teha, nii et ainult sõnaosavusega hakkama ei saa. Sa pead suutma ka ekstreemsetes olukordades hakkama saama. Näiteks antakse sulle sõna “õlgkübar” ja sa pead seda seletama ajal, mil sind viis väikest marakratti pritsivad veepüstolitega,” kirjeldas ta uue telemängu põhimõtet.
 
Uues mängus võistlevad poisid tüdrukute vastu. “Kui tavaliselt kipuvad peoõhtul mees ja naine moodustama ühe paari ja kui sa tahad mehe või naisega tülli minna, siis hakka aga Aliast mängima ja lõpuks on riid majas. Meil seda pole. On 3-liikmelised meeskonnad ja vahepeal figureerivad kaptenid, kes aitavad tiime mängust läbi vedada. Nemad on need, kelle peale tasub kindel olla,” rääkis Jõekalda. Võistlus käib raha peale.
 
Registreerimine mängu käib ning Jõekalda sõnul on sooviavaldusi laekunud juba üle 400. Nendest valitakse välja parimad sõnaseletajad. “Paneme neid sõnu seletama ja millised seltskonnad seletavad kõige rohkem, need on ka saates,” kirjeldas Jõekalda.
Pilt


Mõnus jaanuarikuu...

Ö

Top 3
1 Sel ööl on tunne Liis Lemsalu
2 Loomade farm Terminaator
3 Need read Karl-Erik Taukar