Tallinn ja Harjumaa 91,5    Läänemaa 92,2    Kesk-Eesti 91,7    Saaremaa 91,5    Pärnumaa 99,0    Lõuna-Eesti 91,2   Tartu linn 88,5                    
title_gallery
Ott Lepland: olen sel suvel randa jõudnud vaid ühel korral
13.08.2010
Kuressaare Lossihoovis toimuval tasuta juubelikontserdil “100 aastat looduse kaitsel” astuvad esmakordselt koos laval üles Tõnis Mägi ja Ott Lepland. Uurisime hommikuprogrammis Otilt, kuidas muusikud omavahel kokku said.
 
“Kui ma märtsis Tõnisega tuttavaks sain, siis oli ta sellele juba veidi mõelnud, et võiks koos kunagi midagi teha,” meenutas Ott. “Juuli lõpus käisin tal külas ja meil läks proovis väga hästi. Alguses mõtlesime, et teeme koos mõned lood, aga edasise jämmi käigus sai laule 7-8 tükki. Ma tundsin ennast temaga väga hästi ja mulle tundus, et ka Tõnis leidis minuga klapi.”
 
Ott tunnistas, et suvi on möödunu ülikiirelt ja randa on ta jõudnud täpselt ühel korral. “See toimus ka enne Sunfesti Hiiumal,” naeris laulja. “Samas peab olema rahul, et saab tööd teha ja teenida raha sellega, mis on ühtlasi ka minu hobi. Ja ma ei kurda, sest eks neid suvesid tuleb veel.”
 
Augusti lõpus plaanib Ott oma bändiga taas stuudiosse minna. “Me juba suve keskel arutasime bändipoiste ja Danel Pandrega, et augusti lõpus - septembri alguses minna proovikasse. Nii mul kui bändipoistel on palju uusi ideid ja vaikselt hakkame juba uut materjali kokku panama,” rääkis Ott.
Pilt


Imeline värviline aeg on käes! :)

Top 3
1 Mina Ka Nublu feat. Reket
2 Kui laubä õhta jõudis Lõõtsavägilased
3 Me täna öösel ei maga Birgit Sarrap