Tallinn ja Harjumaa 91,5    Läänemaa 92,2    Kesk-Eesti 91,7    Saaremaa 91,5    Pärnumaa 99,0    Lõuna-Eesti 91,2   Tartu linn 88,5                    
title_gallery
“Eesti talendi” produtsent: talentidest meil puudu ei tule
16.08.2010
Sügisel jõuab TV3 ekraanile uus teleshow “Eesti talent”. “Saade põhineb maailma ühel suurimal ja tuntumal talendiotsingushowl “Got Talent”. Saade pakub ainukordset võimalust oma talenti näidata suure publiku ees kontsertshowdel,” tutvustas saate produtsent Triin Luhats.
 
Seda ohtu, et Eesti väiksuse tõttu meil talentidest puudu tuleks, Luhats ei karda. “Me vaatasime juba üle mõned inimesed, kes oma ankeedid on juba saatnud. Näiteks nägime me vahvaid lauluesitusi ja häälekasutusi, tantsijaid ja akrobaate, oli koomikuid ja mime ning iga päev tuleb ankeete juurde. Näiteks on Eestis olemas ka 70-aastaste meeste räpipunt,” rääkis Luhats.
 
Saate salvestused toimuvad Pärnus, Tartus, Tallinnas ja Jõhvis ning edaspiääsejad valivad välja kohtunikud. Kes seda kandvat rolli vedama hakkavad, Luhats veel öelda ei soovinud. Küsimusele, kas seal saab olema juba staažikas kohtuniketrio Mihkel Raud, Heidy Purga ja Rein Rannap, vastas Luhats, et seal on nii uusi kui ka juba vanasid nägusid. “Ma loodan, et kohtunikud ka annavad nii uut kui vana,” naeris Luhats.
 
Võistluse peaauhind on 250 000 krooni.
Pilt


Imeline värviline aeg on käes! :)

Kristiina Kraus ja
Tambet Ind

SÕNUMISOOVID/
INTERNETISOOVID

Top 3
1 Sinule Uudo Sepp
2 Kui laubä õhta jõudis Lõõtsavägilased
3 Mina ka Nublu feat. Reket