Tallinn ja Harjumaa 91,5    Läänemaa 92,2    Kesk-Eesti 91,7    Saaremaa 91,5    Pärnumaa 99,0    Lõuna-Eesti 91,2   Tartu linn 88,5                    
title_gallery
Anu Saagim: püüdsin esimeses “Stiilipäevikus” olla leebem
18.08.2010
Uuel hooajal hakkab saadet “Stiilipäevik” juhtima koos stilisti Ženja Fokiniga portaali Elu24 peatoimetaja Anu Saagim. Esimene saade on ka juba salvestatud ning hommikuprogrammis uurisime Saagimilt, kuidas ta uue ametiga hakkama saab.
 
“See oli hämmastav kogemus, kuna ma pole olnud “Stiilipäeviku” suur vaataja või fänn,” rääkis Saagim.
 
“Saate tiim ja muu kaader olid minu pärast alguses veidikene mures, et äkki ma lähen tõepoolest kellegi kappi ja teen seal midagi kohutavat,” naeris Saagim. “Aga kuna nad lugesid mulle sõnad peale, siis ma püüdsin olla leebem.”
 
Kuna saade kestab suveni, on Saagimi sõnul tema jaoks suurim väljakutse nii kaua vastu pidada. “Ma hakkan lõpus kindlasti rahmima, kuna tahtjaid on saatesse tohutult,” lisas Saagim.
 
Saagimi sõnul tegi teda esimese saate muutuja juures kõige murelikumaks kapis olnud riiete toon. “Seal olid ainult pruunid, hallid, tumesinised, mustad teksad ja mis on naiste puhul hästi hämmastav, siis viimasel ajal on uus mood kanda leggingseid. Minu käest küsis kunagi üks mees Soomes, et Anu, kas sa oskad ära seletada, miks need naised kannavad suvel karupükse oma ilusate miniseelikute all,” kommenteeris Saagim nähtut.
 
Saatejuhi sõnul on esimese saate lõpptulemus siiski hämmastav. “Sellest tüdrukust sai tõeline modell, nii et ma läksin kadedusest lausa roheliseks.”
 
“Stiilipäeviku” uue hooaja avalöök on 2. septembril.
Pilt


Imeline värviline aeg on käes! :)

Top 3
1 Sinule Uudo Sepp
2 Kui laubä õhta jõudis Lõõtsavägilased
3 Mina ka Nublu feat. Reket