Tallinn ja Harjumaa 91,5    Läänemaa 92,2    Kesk-Eesti 91,7    Saaremaa 91,5    Pärnumaa 99,0    Lõuna-Eesti 91,2   Tartu linn 88,5                    
title_gallery
Ilmunud on uus eestikeelne raamat Elvis Presley elust
24.08.2010
Poodidesse on jõudnud Eesti suurima Elvise eksperdi Tõnu Tuulase kirjutatud raamat “Kuningas Elvis”, mis käsitleb Elvis Presley tõusu komeedina üsna lootusetustest oludest lapsepõlves maailma meelelahutuse absoluutsesse tippu.
 
“Minu raamat ei ole kirjutatud uue nurga alt. Pigem on see mõeldud eestlastele. Ta on võimalikult ülevaatlik ja entsüklopeedilise kallakuga,” kommenteeris Tuulas. “Ma olen vaadanud seda läbi siinse Elvise-huvilise pilgu ja seda, kuidas Elvis Eestisse kunagi jõudis ja mismoodi on ta kuni siiani püsinud populaarne.”
 
Ammendunuks Tuulas Elvise-teemat ei pea. “Eks siiani ilmub mingeid uus fakte Elvise elust,” lisas ta.
 
Värsket raamatut soovitab Tuulas kõigile, kes soovivad Elvise elu ja loominguga tutvust teha. “Ma ei mäleta, kes seda ütles, aga ta soovitas seda ka koolilastele lugemiseks. Et kui keegi õpib popmuusika ajalugu, siis see võiks olla isegi õpikuks.”
 
Lisaks raamatule on Tuulas ka konsultant 30. septembril Nokia kontserdisaalis etenduvale heategevuslikule kontsertshowle “Elvis Presley lugu”, kus “kuninga” loomingut esitavad tuntud Eesti lauljad. Kontserdist saadav tulu läheb Eesti Vähiliidule võitluseks kopsuvähiga.
Pilt


Mõnus jaanuarikuu...

Top 3
1 Sel ööl on tunne Liis Lemsalu
2 Loomade farm Terminaator
3 Kingitus Inga ja Toomas Lunge