Tallinn ja Harjumaa 91,5    Läänemaa 92,2    Kesk-Eesti 91,7    Saaremaa 91,5    Pärnumaa 99,0    Lõuna-Eesti 91,2   Tartu linn 88,5                    
title_gallery
Lauris Reiniks on rabatud edust Eestis
25.08.2010
25.augustil helistasime Elmari otse-eetris Riiga, Lauris Reiniksile, kelle eestikeelne laul “Ma jooksen” on kiiresti kuulajate lemmikuks saanud.
 
Kõigepealt uurisime muidugi, et miks Lauris üldse laulu eesti keeles salvestas?
Läti poiss rääkis, et kõik sai alguse ühest festivalist, kus seda lugu kuulsid paljud eestlased ja kuivõrd neile see väga meeldis, otsustaski Lauris sellest ka meie keeles variandi teha. Tema eestlastest sõbrad viisid ta kokku Leelo Tunglaga ja nii see laul valmis saigi. Stuudios salvestamine oli muidugi keeruline, sest Laurise arvates on tegemist väga raske keelega, mis aga kõlab väga kaunilt. Stuudios oli tal abiks hea sõber, teatrikunstnik Maret Kukkur, kes lasi tal kordi ja kordi uuesti proovida, et hääldus ikka parem saaks.
 
Laulja oli üsna rabatud edust Eestis ja ennekõike raadios Elmar ning ei välistanud seda, et ta kunagi veel mõne loo eesti keeles salvestada võiks.
Laurise seosed Eestiga on muide üsna pikaajalised, tal on siin palju sõpru ning eesti keelega puutus ta kokku juba lapsepõlves – nimelt oli tema emal kunagi eestlasest boyfriend Tarmo ja seoses sellega õpetas ema talle ühe lause: “Ütle mulle miks sa mind ei armasta?”::)))
 
Pilt


Mõnus jaanuarikuu...

Ö

Top 3
1 Sel ööl on tunne Liis Lemsalu
2 Loomade farm Terminaator
3 Need read Karl-Erik Taukar