Tallinn ja Harjumaa 91,5    Läänemaa 92,2    Kesk-Eesti 91,7    Saaremaa 91,5    Pärnumaa 99,0    Lõuna-Eesti 91,2   Tartu linn 88,5                    
title_gallery
Pearu Paulus: punn on nüüd eest ära
30.08.2010
2 Quick Start ilmutas hiljuti 9-aastase vaheaja järel uue stuudioalbumi pealkirjaga “2010”, millelt leiab 12 täiesti uut laulu. “Päris nii vanu kui 9 aastat neid laule ei ole, aga lood on kirjutatud paari-kolme viimase aasta jooksul,” kommenteeris bändi laulja Pearu Paulus uut materjali.
 
Stiililiselt on 2 Quick Start jäänud endiselt tantsumuusika juurde. “Oleme sellele plaadile pannud lood, mis on kergesti tantsitavad, meloodilised ja eestikeelsed,” rääkis Paulus. “Oleme jäänud endale truuks ja ei hakka midagi muutma ega moodsaks kätte minema.”
 
Kas järgmist plaati peab jälle 9 aastat ootama, Paulus öelda ei osanud. “Nüüd tuli punn eest ära ja meil on juba mitu uut mõtet. Tahaks välja anda veel ühe “Best of..”’i meie bändi parimatest lugudest ja plaanis on ka kokku vormida üks plaaditäis lugusid, mille taga on 2QS Productions. Ja jõulude poole tahaks teha võib olla veel ühe sooloplaadi veidi teistmoodi lugudega. Lood, mille on kuulsaks laulnud teised Eesti artistid, aga ma katsun ka omamoodi neid teha,” tuvustas Paulus tulevikuplaane.
Pilt


Mõnus jaanuarikuu...

Egon Pentjärv

Ö

Top 3
1 Sel ööl on tunne Liis Lemsalu
2 Loomade farm Terminaator
3 Need read Karl-Erik Taukar