Tallinn ja Harjumaa 91,5    Läänemaa 92,2    Kesk-Eesti 91,7    Saaremaa 91,5    Pärnumaa 99,0    Lõuna-Eesti 91,2   Tartu linn 88,5                    
title_gallery
Kooliasjad kinkisime Emma-Eliisele
01.09.2010
“Ära kaunis maa” sügishooajast alanud uues rubriigis “Elmari eksperiment” oli Kristjanil ja Piretil ülesanne soetada 250 krooni eest võimalikult palju 1. klassi astujale vajalikke koolitarbeid. Aluseks võtsime Kaubamaja poolt kokku pandud soovituslike tarvete nimekirja, milles oli 31 erinevat nimetust.
 
Pärast kohtunik Owe poolt jagatud stiilipunkte, võitis hooaja esimese ülesande Piret 38 punktiga. Et aga katse käigus kogunes suur hulk uusi koolitarbeid, otsustasime need anda kellelegi, kellele need ära kuluksid.
 
Seetõttu ootasime, et kuulajad kirjutaksid meile pisut oma perekonnast.
 
1. septembri hommikuprogrammis loosisime  välja õnneliku, kes sai endale 500 krooni eest vajalikku koolikaupa.
Võitjaks osutus Emma-Eliise, kes kirjutas meile nii:

Meil on peres kokku koos ema&isaga 8 last. Kõige pisem on Carla-Johanna tema on 4aastane ja läheb lasteaeda järgmine aasta, siis on minu vend Richard kes käb kadrina keskkoolis 5b klassis. Siis olen mina Emma-Eliise, käin kadrina keskkoolis 6a klassis. Minu vanem õde Anna-Maria käib kadrina keskkoolis 7b klassis. Anzela elab meil aga tööl ei käi. Veronika käib tööl ja elab ka meil. Minu isa käib tööl. Ema on kodune koos Carla - Johannaga. Isa käib autoga tööl ja tuleb hilja õhtul, et ei jõua kuskile kooliasju ostma minna. Väga tänulik oleksin kui saaksin need kooliasjad omale. Meil on ainult koolikott, kustukumm ja pastakas. Värvipliiatsid on õel.

PALJU ÕNNE!

Toome siinkohal ära ka kõik teised meile saabunud kirjad! Kui kellelgi on soov aidata, siis võtke ühendust raadioga Elmar ja anname teile kontaktid!

---------------------------------------------------------------------------
Tere!
Tere Elmar!
Oleme suurpere Harjumaalt. Peres kasvab 5 last. Kooli läks/läheb sel õppeaastal neist neli. Lapsed on tublid ja õpivad hästi ning osalevad mitmetes huviringides. Tüdrukud on siiani olnud viielised ja poisid nelja-viielised. Suvel käisid kolm vanemat last ka tööl ning teenisid omale taskuraha.
Kõige vanem poeg Kaarel lõpetas kevadel tublide tulemustega gümnaasiumi ning sai sisse TTÜ-sse, kus õpib tööstus- ja tsiviilehitust. Marta (16) õpib Kristiine Gümnaasiumi 10 klassis ja Jaan (15) Polütehnikumis (eriala telekommunikatsioonivõrkude mehhaanik). Anna (8) läheb teise klassi. Pesamuna Karl-Henrik käib aga alles lasteaias.
Meile kuluks väga ära koolitarbed, kuna august/september on majanduslikult suhteliselt keerulised kuud. Puhkused on lõppenud, kuid uus palgapäev alles kaugel. Vaja on ära maksta vanema poja ühiselamu sissemakse ning Marta töövihikud, peale selle on kulukas ka kooli sõit, kuna elame maal ning gümnaasiumis/kutsekoolis tuleb maksta ka toidu eest. Lapsed on murelikud, kuna seni ei olegi saanud ühtegi koolitarvet veel osta (peale päevikute, mis lapsed omateenitud raha eest ostsid), kuna ootame septembrikuu peretoetust. Meie lapsed oleksid väga õnnelikud, kui meil õnnestuks saada teie poolt ostetud koolitarvete omanikuks.

Lugupidamisega
Eda-Mai
Suure pere ema
---------------------------------------------------------------------------

Tere.Meie peres on kokku 4 last kellest noorem alustab sell aastal kooli ja vanem käib kutsekoolis.Samuti on nad eri taustaga,kaks neist on mehe eelmisest suhtest(nooremale hakkasin emaks kui ta oli 1,7 a,)samuti on meil ühine laps ja saatuse tahtel kasvab meie juures ka minu noorem õde(meie ema pole vist eriline ema).Kodus on meil 2koera ja ilus valge kiisu.Vaba aja veedame perega koos ja mängime erinevaid mänge ja muidugi hoolitseme oma aianurga eest.On olnud küll raskeid aegu,kuid suudame ka nuttes naerda(sest olen aru saanud ,et abi saavad need,kes joovad või ei kavatsegi tööl käia),nii öelda tuleme ka raskustega toime.Hiljuti oleksime ilma jäänud oma korterist(seoses enda töökaotusega ja mehe töö koormuse vähendamisega tekkinud võlgnevusega),kuid ka see olukord on nüüd lahenend.ka praegu kirja kirjutades räägime veel homse päeva läbi.
Rohkem ei oska ma esialgu kirjutada,kuid oleme üks vahva seltskond,kes on perene toimind ligi 10 aastat ja me vajaks tõesti neid kooliasju,sest väiksemad jagavad osaliselt(värve ja muud,kuna üks läheb 1 klassi ja teine 4 klassi )loodan ,et 10 klassi minejale ei pea enam nii palju selliseid pisiasju ostma.
Kõike kaunist teile ja head kooli!
Maris
---------------------------------------------------------------------------

Tere Elmar!
Saatuse tahtel olen kahjuks ise Eestist ära Soomes tööl.Aga kallid
lapsed ja lapselapsed on Eestis..Poeg Roger elab Viljandimaal
Mustlas.Pojapoeg Andri läheb juba 5.klassi.Pajatytar Sandral aga on
homme ees esimene koolipäev.Tytar Triin elab Viljandis ja on pisipoja
Markusega kodune.Väikelapse körvalt jääb aega ja on tahtmist ning
ta tudeerib teist korda elus ylikoolis-seekord Tartu
Ylikoolis.Tytrepoeg Martenil on homme ees aga esimene koolipäev.Olen
neljakordne vanaema ja kahel lapselapsel on homme esimene koolipäev.On
sydamest kahju ,et ei saa ise seal olla nendele nii tähtsal päeval.Aga
sydames ja hinges ja mötetes olen ma kogu aeg nendega.Siin Soome
toas on mul yks sein kus on köikide pildid,nii sydantsoojendav on
öhtuti neid vaadatagi...Lapsed ja lapselapsed käisid äsju mul ennekooli
reisil Soomes kylas.Toredamad ettevötmised olid reis Muumimaale ja
Serena veepargi kylastus.Ja vanaema "vaeseke" pidi köik-köik
lastelastega kaasa tegema...Kallid lapsed ja lapselapsed ma armastan
teid vägä-väga!Head kooli algust teile!Olge ikka tublid!
Helgi Kosemaa - önnelik vanaema.Siin kodunt
kaugel saan arvutis kuulata eesti raadiot-kuulan ikka Elmari
raadiot!Köike head Elmari raadiole!!
---------------------------------------------------------------------------

Tere, Raadio Elmar!
Olen üks pereliige , täpsemalt tütar, 6 lapselisest perest, kellest 3 last käib koolis ning 1 eelkoolis. Mina olen ise gümnaasiumis, lähen 11 klassi, üks mu õdedest läheb 9 klassi ja teine 3 klassi ja nagu ma mainisin, hakkab sellest aastast käima eelkoolis mu kolmas õde. Mul on veel kaks venda, kellel veel paar aastat on koolini. Kui ma kuulsin Elmari mängust, mõtlesin ,miks mitte proovida. Polegi veel meil kellelgil kooli asju ostetud. Pole ei aega ega ka finantse kuu lõpus kooli asju soetada ja ega poedki pole siin samas läheduses. Me pere elab täpsemalt Tallinnast 40 km kaugusel, Neemes. Koolis käime aga kõik Tallinnas. Suvi on ilusasti möödunud , kuid kool on ees, väiksemad küll jubedasti ootavad kooli , kuid me kaks suuremat ei oota seda küll väga.Loodame õdedega, et õnn sattub meile kuid seni kuulame Elmarit.
Teile Elmarisse päikest ja mõnusat olemist.
Kristel-Riin
---------------------------------------------------------------------------

Tere !

Meie Peres on kolm toredat last ja kaks neist on kooliealised ja üks läheb eelkooli. Lapsed tegelevad Laulmise ja rahvatantsuga , Trennid on Tasuta kuna meie peres puudub tasulste trennide jaoks raha . Me Mängime ka Gomokut ja Renjut .Kuna suvel oli selline Kurb asi et suvel varastati meie perelt rula ja uue rula ostmiseks pole raha siis me väga loodame et saame teilt Ilusaid kooliasju .Meil ei olegi veel ühtegi asja ostetud sest , Me ei tea veel mida osta . Ette ei maksa osta sest äkki ei lähe neid pärast vaja .Samuti Napib meil praegusel hetkel raha nende ostmiseks .Ostame vaid seda mida koolis vaja läheb .Isa remondib meil suuri Veoautosid aga ema jäi hiljuti töötuks ja pole siiani tööd leidnud .Kui meie pere peaks saama need kooliasjad oleks meil suur mure lahendatud ja Koolitee algus oleks palju rõõmsam .Ja kui ema saaks tööd oleks kõik meie mured lahendatud .Tuuli , Ranno ja Reimo Loodavad väga Võita need kooliasjad . Neil pole vedanud kunagi nii palju et oleks midagi võitnud .

Kõige paremate soovidega , Tuuli , Ranno ja Reimo Ning Nende vanemad .

---------------------------------------------------------------------------

Tere!
Meie peres kasvab 4 last kaks poissi ja kaks tüdrukut.Poisid lähevad sellel aastal siis juba 7 ja 8 klassi.Koolis on neil üpriski hästi läinud.Vabal ajal käivad jalgpalli trennis,sealgi häid tulemusi saanud.Tüdrukud 5 ja 1 aastased,nemad õpivad tarkust lasteaias ja kodus.Kooliasjad on osaliselt juba ostetud,kuna iga aasta erinevad vajadused.muidu elab meie pere keskmiselt.
Ilusat koolialgust kõigile.

---------------------------------------------------------------------------

Tere!

Olen Airika, 19.aastane. Ise lõpetasin just juunis kutsekooli pagar-kondiitri erialal. Vanem vend lõpetas paari aasta eest samas koolis IT eriala. Mõlemad otsime tööd, aga tulutult. Peres on veel ka 2 nooremat venda. Üks läheb nüüd 4ndasse klassi ja teine 1sse klassi. Ema on töötu ja isa on invaliidsus pensionil. Seega pere sissetulekuteks on ainult isa pension, lasteraha (mida on vägagi vähe) ja natuke raha ka juhutöödelt, kus vanemad vahepeal käivad (ehitus, põllutööd.) Lisaks kõigele on perel kaelas tohutud laenusummad (SMS laenud, pangalaenud, tuttavatelt võetud laenud - et maksta arveid, osta toitu ja tasuda laste õppekulud). Pere elab Jõgevamaal, väikses külas. Maja olukord ei ole just eriti kiita, katus laguneb, seinad ja lagi lasevad vahel isegi vihma läbi, üks osa majast on kiviseinaga, mis ajaga on järjest ära vajunud ja ähvardab kokkukukkumist. Hiljutised tormid tekitasid ka piisavalt kahju. Aga lihtsalt ei ole raha remondiks. (http://assu.lld4ll.com/torm/) Nüüd sai väikestele vendadele kooliasju ostmas käidud aga nii mõnigi asi jäi rahanappuses ostmata - 1se klassi poisil pole isegi päevikut.... Niiet Teie pakkumine 500.- kooliasju võita kuluks vägagi ära. Jään tõesti lootma, et valite minu. Aitäh Teile.

Ilusat & Sooja Sügist!
---------------------------------------------------------------------------


Tere!
Varsti on jälle kool ja Teie poolt välja pandud auhind on väga kasulik ja ahvatlev. Seega otsustasin ka õnne proovida. Lapsi on meil peres kolm ja kõik käivad veel koolis. Seega kuluks Teie poolt välja pandud auhind neile väga ära.
Ilusat suve lõppu!
Naima
---------------------------------------------------------------------------

Meie pere on 5 liikmeline: ema, isa ja 3 last(kõik tütred). Vanem tütar (10a) läheb sügisest neljandasse klassi, kahe väiksemaga olen ma(ema)kodune. Noorim tütar sai 18 augustil kahe aastaseks ja keskmine saab septembris neljaseks. Meile oleks hädasti kooliasju vaja kuna elame vaid isa palgast ja sügisest läheb neljaaastane ka lasteaeda, seoses sellega suurenevad veelgi meie väljaminekud.

Loosiõnnele lootma jäädes pereema Janne
---------------------------------------------------------------------------

Tere!
Viibin hetkel tööl ja kuulsin Teie reklaami,et miks just mina peaks võitma kooliasju.Otsustasin osaleda,sest olen üksikema ja kasvatan kahte poissi -Risto on 15aastane ja Ato-Ron on 9 aastane,kes sel aastal mõlemad taas alustavad kooliteed.Paraku on meie elu selles suunas läinud,et laste isa on meie jaoks juba 14 aastat kadunud.Nimelt läks ta kogu meie rahaga,mis oli mõeldud korteri remondi jaoks.see,aga tähendas seda,et me ei saanud remonti ja jäime ka kohe kodust ilma,sest ei suutnud laenu tagasi maksta.Läksin tööle,kui väiksem poiss oli 4 kuune.Töötan ma Tartu Ülikooli Kliinikumis mammograafia kabinetis.Suutsin omal jõul tagada lastele nende väärilise kodu(käisin kahe koha peal ).Kurb on ka see,et mu lastel ei ole vanavaemaid-nad hukkusid 11 aastat tagasi.
Kooli algus on väga raske,sest kuna ka riik enam ei toeta,siis on mu poisid alati sattunud pilgete alla kaaslaste poolt-nii koolitarvete poolest kui ka riiete poolt.Ma usun,et minu poisid väärivad seda kinkekaarti,sest tulenevalt tööst,olen ma iga kuu 2 nädalat kodust eemal(oleme komandeeringus mammograafia bussi peal).Nad saavad ideaalselt üksi hakkama (valmistavad ise süüa,õpivad ideaalselt ja ka kodu on koristatud)ja Ato-Ron lõpetas teist aastat kiitusega ja Ristol läheb kenasti.
Vabandust kui see eelnev jutt kõlas "nutulauluna",aga ma pean oma lapsi selle kinkekaardi vääriliseks.Neil oleks väga,väga hea meel.
Ilusat sügist Teile soovides! Imbi

---------------------------------------------------------------------------
Tere elmar!
Kirjutan Teile perest, kus kasvamas 4 last. 13 aastane Christopher, 6 aastane Mauri, 4 aastane Karolina ja 1 aastane Mattias.
Nimelt olen mina selle suure pere vanaema ja kuna sel perel puudub hetkel veel interneti kasutamise võimalus, siis soovisin seda teha nende eest.
Pere elab Läänemaal Taebla vallas - töö ja toimetused praegusel hetkel seotud aiasaaduste koristamise ja laste kasvatusega. Lapsed kõik tublid ja virgad- kõik soovivad midagi teha ja abistada (küll õunu, kurke, tomateid korjata, puid tassida, muru niita ). Tore on vaadata, et ka väiksemad on nii tegutsemist täis. On suur abi kui noored tegutsevad maal-ise töötan linnas ja käime abiks nädala lõppudel. Samas on nad suureks abiks meie 71 aastasele papale.
Tore on tõdeda, et järjest rohkem hakatakse väärtustama maaelu.

Lugupidamisega
4 kordne vanaema Ly
---------------------------------------------------------------------------

Tere

Mina elan Lääne-Virumaal Haljalas ja minu poeg läheb sel sügisel Haljala Gümnaasiumi 2b klassi. Mina oma lapsele ostsin koolitarbed juba ära. Aga minu pojaga ühes klassis käib tüdruk, kes on pärit 5-lapselisest perest ja nende majanduslik olukord ei ole just kiita. Ema üksi kasvatab neid 5 last. Kui mina selle auhinna võidakisn, siis annaksin need asjad sellele perele. Kuna seal on nii poiste kui tüdrukute asju, saaksid sellest osa kõik selle pere lapsed - seal kasvab 2 tüdrukut ja 3 poissi, kes kõik õpivad Haljala kooli põhikooli osas veel. Usun, et neil oleks nendest koolitarvetest tublisti abi.

Parimate soovidega,

Helin
---------------------------------------------------------------------------

Meie pere pole suurpere. Olen kahe lapse ema ja ka vanaema. Pojapoeg läheb sel aastal esimest korda kooli. Poeg kasvatas selle toreda poisi üles kasulapsena. Meie peres pole kunagi seda sõna kasutatud, kuid nii väga tahaks just oma poega tuua eeskujuks paljudele isadele, kes oma lihaseid lapsi ei suuda aidata. Paremat isa pojale pole lihtsalt olemas. Nüüd kasvab poja peres veel teine poiss, kes on juba 3- kuune. Kui minu poeg läks kooli, oli sügav vene aeg. Midagi saada polnud, oli koolivorm. Kindlasti oli see tookord vaesematele peredele ka parem, sest ei tekkinud nii palju pingeid riiete erinevusest. Kõik olid ühtses koolivormis, nii rikka pere võsu kui ka vaesema pere laps. Ka kooli jaoks vajaliku muretsemine käis tookord tutvuste kaudu. Kes oskas tookord unistada või ette kujutada sellist värvikirevat valikut poeriiulitel.
Usun, et mõnel suurperel oleks kindlasti rohkem vaja teie poolt väljapakutavat auhinda. Kuid tahan nii väga ka oma poega kuidagi esile tuua tubli isana, kes saadab kooli oma kasupoja, kes on meile kõigile väga armas ja tore kaaslane ja sõber. Nii loodan minagi mammana, et see ilus auhind läheks minu poolt kingituseks armsale pojapojale!
Kaunist värvikirevat ja päiksepaistelist sügist teie perele. Elmari raadio on meie igapäevane saatja. Ilusat kooliaasta algust kõigile peredele, emadele- isadele, papadele- mammadele ja muidugi väikestele esimesse klassi astujaile ja teistele kooliminejatele!

Urve
---------------------------------------------------------------------------

Tere.
Olen üks pisut õnnetus olukorras olev Lääne -Saaremaalt pärit vanaema. Suvel viidid meespool haiglasse ja jäi ta sinna kuuks ajaks (meningiit) ning siis tulid mu kallid tütre-tütred appi. Küll nemad rohisid kartuleid ja porgandeid jne-jne. Kastsid kõikke mis kasvas (selle kuma suvega kulus see eriti marjaks) ja toitsid loomasid (jäneseid, lambaid, kanu, sigasid). Kuna minul endal on liikumisega raskuisi, suisa liikumispuudega olen, siis oli mul neist siin tohutu abi ja rõõm.Üks neist alustab peagi kooliteed ja tahaksin teda selle puhul vääriliselt õnnitleda ja tänada suure töö eest. Et ma siit ise liikuma ei saa (seda kirjagi kirjutan tänu naabri neiudele, kes on suvitama tulnud ja oma arvuti kaasa võtnud)siis Teie see "kampaania" oleks otse kui ruskikas silmaaukku.
Lapse-lapsi on mul kokku neli: ühel tütrel kaks tütart(6 ja 3) ja teisel tütrel kaks poega(4 ja 16). Nii et mitte üks asi; ei poste pinal ega tüdrukute komplekt, ei jääks tänuliku omanikuta.
Jään huviga ootama kes see õnnelik laps saab olema.
Tervitusi Teile siit sügiseselt Saaremaalt
ja nii ootmatu kui see ka ei oleks siis minu soovilooks(kui paluda võiks ) oleks see "kärbse lugu" (....kärbes sa elajas,muidudööja....) see paneb ka haige jala tatsuma.
Urve
---------------------------------------------------------------------------

Tere Elmarid! Olen 5 lapse ema neist kaks on koolilapsed(2.KL.ja 3.KL) . Kuna koolitarbed on nii kallid siis otsustas vanem tüdruk ,et võib ka mõned asjas eelmisest aastast sellese aastasse kaasa võtta. Oleks hea meel kui laps saaks ikka uute asjadega kooli minna.
KÕKE HÄÄD SOOVIDES. Suurepere ema Krista Võrumaalt
---------------------------------------------------------------------------

Tere, elmar raadio.
Tahame ka osa võtta teie koolimängust. Kuulasin esmaspäeva hommiku teie eksperimenti, kus juures käisime just eile ka Maximast kooliasju ostmas ja nõustun teiega et seal ei ole hindu väljas.
Meie peres on 3 last. Kõik käivad koolis, 12a tüdruk läheb 6kl, 14a tüdruk 8kl ja 15a poeg 9kl.
Hakkama saame nii et ostame vihikuid hulgi ja eks jääb ka eelmistest aastatest asju järgi nii et ei ole vaja alati uusi asju osta ja loomulikult kuna lapsed käivad ühes koolis siis jagavad asju kui saab.
Teile kõike head soovides ja kuulan teid alati.
Riina Tallinnast.
---------------------------------------------------------------------------

Tere Elmari pere!

Olen Mare ja füüsilise puudega invaliid.Elmari raadio on minuga nii rõõmus kui kurbuses.Praegu siis viimane.
Kirjutama sundisid mind need koolitarbed,mis kellelegi ära annate.Mõtted läksid kohe vennapojale,kelle isa suri
7.augustil. Ta nimi on Leiger ja ta läheb Suislepa Lasteaed-Algkooli IV klassi.Nüüd jäi talle vaid kasuema ja
kaks kasuvenda.Leiger lõpetas kolmanda klassi viitega.
Ehk saaks sellega veidi poissi lohutada ja et ta suudaks ikka hästi edasi õppida ja tubliks meheks sirguda.

---------------------------------------------------------------------------

Tere Elmar!

Kuigi ma ise juba koolieast ammu väljas ja lapsi ka pole, siis mõtlesin ikkagi kirjutada, sest ma olen kahe kena põnni onu. Õetütar on 5 aastane ja on väga tark tüdruk juba :) Aga ise olen Ragnar, elan Puurmanis koos ema ja vennaga, kass on ka, nimeks tal Liisu, ilus musta-valgekirju kassitüdruk on ta meil.
See on teada, et ma kogun eesti muusikat, aga ma kogun veel
mobiiltelefone, neid on mul juba 100 erinevat, kogun ka raamatuid, neid, mis ilmuvad koos päevalehega igal laupäeval, eelmine sari on kõik olemas
ja ka see sari, mis hetkel ilmub, on kõik olemas. Endast veel niipalju, et olen sünnitrauma tagajärjel ratastoolis, olen lõpetanud Puurmani keskkooli ja Paide kutsekooli, tegelen juba 19 aastat spordiga, Eesti meistrivõistluste medaleid on ligi sada.
Ilusat päeva teile!
---------------------------------------------------------------------------


Tere armas Elmari pere.
Meie peres on 6 liiget,3 tüdrukut ja 1 poiss ja ema,isa.
Kooli läheb aga kaks,mina lähen 9-ndasse ja vend 8-ndasse klassi.
Meil on kolm koera ja kaks kassi.
Üks koer on väike toakoer,üks aga suur dogi ja kolmas on karjakoer.
Elmari raadio meeldib meie perele väga.
Kuulan ka ise kogu aeg soovikaid.
Tsau.Merily.
Mõnusat esmaspäeva ja kena saabuvat septembrikuud.
---------------------------------------------------------------------------

Tere Elmarid!
Istun tööjuures, taustaks raadio Elmar. Ja siit minu kirjake tuleb....
Endast on veidi imelik kirjutada, pigem võiks ju cv saata;)
Olen 38, töötan raamatukogus, hetkel kiletan uusi raamatuid, ja saan nii mõnegi uue enda jaoks kõrvale panna;) Peres minu mees, kaks tütart, hall norra põdrakoer kes kodu valvab ja punane kass.
Vanem tütar, Annika, jätkab oma kooliteed 8. klassis, noorem, Annabel alustab esimesest. Peale kooli on veel mõlemal lapsel muusikakool - flöödi ja plokkflöödi erialal.
Elukohaks on Jõgeva.
Teie poolt pakutavad kooliasjad kuluvad meie perre ikka marjaks ära;)
Kena sügist Teile!
Leida
---------------------------------------------------------------------------

Tere armsad Saatejuhid! Siin üks 7me kordne vanaema.Kaks last on põhikooli ära lõpetanud.Kaks lähevad 3ndasse klassi,ja kaks lasteaeda.Üks on veel kodune,ootab lasteaeda minekut.Loodame,et on õnne,teeks 3nda kl minejatele ja nende vanematele üllatust..Teile kõigile soovin kuldset sügist.Üks vanaemadest.
---------------------------------------------------------------------------

Olen Sirje Põlvamaalt . Mul endal on 5 last,4 lapselast kellest 2 lähevad teise klassi sellel aastal. Olen ELMARI raadio kuulaja selle sünnist alates.Sellist koolitarvete üllatust tahaksin ma teha aga oma töökaaslase perele. Selles peres on kaksikud tüdrukud ja nende ema. Neile väga kallis vanaema lahkus nende hulgast sellel suvel manalateele ja kuna pere ainus toitja ema peab rabelema tööl väga väikese tasu eest,et üldse toime tulla, siis mõtlesin ma ,et küll neile oleks selline üllatus vajalik. Teile ELMARID soovin ma ilusat suve lõppu ja lõbusaid ja naljakaid hetki eetris. Neid on nii tore kuulda ja koos teiega naerda , saab energiat kogu päevaks. Palju jõudu ja tervist teile ELMARID!

Sirje Põlvamaalt 
---------------------------------------------------------------------------
KUI SOOVID KEDAGI AIDATA, KIRJUTA elmar@elmar.ee


 
Pilt


Imeline värviline aeg on käes! :)

Raen Väikene

ELMARI
PÄEVAPÜÜDJA

Top 3
1 Mina Ka Nublu feat. Reket
2 Kui laubä õhta jõudis Lõõtsavägilased
3 Me täna öösel ei maga Birgit Sarrap