Tallinn ja Harjumaa 91,5    Läänemaa 92,2    Kesk-Eesti 91,7    Saaremaa 91,5    Pärnumaa 99,0    Lõuna-Eesti 91,2   Tartu linn 88,5                    
title_gallery
Ummamuudu on üle aastate laval tagasi
03.09.2010
Ansambel Ummamuudu andis hiljuti välja uue singli “Kokkutulek”. Lisaks on mehed andnud sel aastal üle pika aja ka live-esinemisi. “Tellijad, vajadus ja publik on nõnda soovinud, et tuleme sel aastal juba kolmandat korda kokku,” muigas bändi solist Meelis Leis.
 
Vahepeal bänd küll puhkas, ent stuudiotööd on tehtud pidevalt. “2007 tuli välja üks mälestustega seotud lugu ja möödunud aastal “Vanaema Linda”, nii et me oleme tegutsenud stuudioseinte vahel ikka edasi,” rääkis Leis.
 
Ummamuudu uus singel “Kokkutulek” on Leisi sõnul mõnes mõttes erakordne, kuna kunagi varem pole ta laulu kirjutanud koos oma venna Toomasega, kes bändis bassi mängib. “Tema muusika ja minu sõnad. Päris lahe oli. Sinikaid, nagu näete, ei ole,” naeris Leis.
 
Laulja sõnul tekib Ummamuudul uut materjali aeg-ajalt juurde ning paari aasta pärast võiks rääkida ka juba uue plaadi tegemisest. “Samas on publik küsinud just vanemat kraami, tuntumate laulude kogumikku, kuhu võiks juurde panna lisaks mõned uued lood,” rääkis Leis plaanidest.
 
Meelise teine bänd, Sobe, teeb samuti uut plaati. “Oleme materjali salvetanud ja uus album peaks valmima aasta lõpuks,” rääkis Leis.
Pilt


Imeline värviline aeg on käes! :)

ELMARI TANTSUÕHTU

Top 3
1 Sinule Uudo Sepp
2 Kui laubä õhta jõudis Lõõtsavägilased
3 Mina ka Nublu feat. Reket