Tallinn ja Harjumaa 91,5    Läänemaa 92,2    Kesk-Eesti 91,7    Saaremaa 91,5    Pärnumaa 99,0    Lõuna-Eesti 91,2   Tartu linn 88,5                    
title_gallery
Kanal 2 toob ekraanile eestlaste rääkimata lood
08.09.2010
Kanal 2 toob uuel hooajal ekraanile südamliku saatesarja “Rääkimata lugu”, mis kasvas välja emadepäeval linastunud Carmen Pritson-Tamme samanimelisest erisaatest. Igal kolmapäeval tuuakse vaatajate ette üks lugu, mille peategelased on eemal ühiskonna tähelepanust ja armastusest.
 
“Kui kellelgi on peres juhtunud mingi draama või midagi, mis on selle perekonna põlvist nõrgaks võtnud, siis tavaliselt me ei lähe ju selle perekonna juurde ja ei küsi, et kuidas sul läheb, vaid me läheme poemüüja juurde ja küsime, kuidas tal läheb,” rääkis saate autor Carmen Pritson-Tamme. “Meie saade on selline, kus me läheme selle inimese juurde ja küsime, kuidas sa üldse elus nüüd edasi saad minna. Püüame neile anda pisutki rõõmu ühte päeva.”
 
Seni on valminud 6 saadet ning nendest kolmel juhul on saate peategelased autoriga ise ühendust võtnud. “On tahetud rääkida, sest on tahetud koormast lahti saada. Võib olla see, kui inimene räägib ära oma loo, päästab see mõne teise inimese elu,” rääkis saatejuht.
 
Sarja esimene saade keskendub 18-aastasele Kätlin Pillaile, kes on haiglavoodis lamanud juba 15 aastat. “Tema lugu on sellepärast ilus, et ta ei mõista kedagi hukka. Ta on leppinud, aga tema elus on puudu midagi, millest ta on väga kaua unistanud. Me räägime temaga sellest,” tutvustas Pritson-Tamme avasaadet.
 
“Rääkimata lugu” on Kanal 2 eetris kolmapäeviti kell 21.00.
Pilt


Imeline värviline aeg on käes! :)

Raen Väikene

ELMARI
PÄEVAPÜÜDJA

Top 3
1 Mina Ka Nublu feat. Reket
2 Kui laubä õhta jõudis Lõõtsavägilased
3 Me täna öösel ei maga Birgit Sarrap