Tallinn ja Harjumaa 91,5    Läänemaa 92,2    Kesk-Eesti 91,7    Saaremaa 91,5    Pärnumaa 99,0    Lõuna-Eesti 91,2   Tartu linn 88,5                    
title_gallery
Vanavanemate päeval võiks vanaemadele ja vanaisadele külla sõita
10.09.2011
Septembri teisel pühapäeval tähistatakse Eestis esmakordselt riiklikku vanavanemate päeva. Eesti Vanavanemate Ühingu esimees Andres Ergma soovitab seda tähistada pereringis.
 
“Ma arvan, et vanavanemate jaoks, kes elavad suhteliselt kaugel oma lastest ja lastelastest, oleks suur asi perega sel päeval kokku saada,” rääkis Ergma.
 
Hea vanavanem on Ergma sõnul see, kes kuulab ära kõik oma lastelaste jutud, oskab nõu anda ning teeb nendega koos ühte-teist. Tema hinnangul on Eesti vanavanemad selle rolliga väga hästi hakkama saanud.
 
Seda, et edaspidi võiks hakata vanavanemate päeval ka aasta vanaema või vanaisa valima, Ergma ei poolda. “See oleks päris raske, sest teha vanavanemate hulgas võistlus, kes on parim, sellest ei tuleks midagi välja. Minu arvates on kõigi vanavanemate põhimissioon praegusel ajal, kui isal-emal on hästi palju tegemist, olla igal ajal oma lastelaste jaoks olemas,” kommenteeris esimees.
 
Raadio Elmar soovib kõikidele vanaisadele ja vanaemadele head vanavanemate päeva!
Pilt


Imeline värviline aeg on käes! :)

Priit Rand

ÕHTUSUMIN

Top 3
1 Mina Ka Nublu feat. Reket
2 Kui laubä õhta jõudis Lõõtsavägilased
3 Me täna öösel ei maga Birgit Sarrap